Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van rajtam kívül még hasonló...

Van rajtam kívül még hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Na szóval, számtalan pasival randiztam, de egyik sem jött be, mármint nem voltak csúnyák, de nem vonzódtam hozzájuk abszolút. Valamelyikkel jártam is, de 2 hónap után vége is lett. Mindig én szakítottam. Tudom magamról, hogy leszbikus vagyok, bár tény, mikor az első pasival randiztam (évekkel ezelőtt), abban reménykedtem, hogy némi biszex hajlam szorult belém, de mint kiderült sajnos nem, Illetve valahol mégis örülök neki, mert voltam szerelmes lányba 3* is, de sajna mindegyik hetero volt...A családom miatt lenne jó, ha legalább biszexuális lennék, mert akkor néha be tudnék nekik mutatni pasit. Tavaly volt a coming out, ami mondhatni nem volt túl sikeres. Anyu ezzel nem tud mit kezdeni, apu egész jól fogadta (először láttam ennyire megértőnek), tesóm válasza: feltűnési viszketegséged van, nem lehetsz leszbikus. Itt jutottam el arra a szintre, hogy azt hazudom, hogy csak kitaláltam ezt a leszbikus dumát, hogy megnézzem milyen fejet vágnak. Azóta eltelt egy év, többször felhoztam a témát, anyu mindig ugyanazzal jön, hogy ő tudja, hogy a pasikat szeretem, Ekkor magamban mindig nevetek egy jót, hogy ezt most ő, hogy a franba tudja nálam jobban. Úgyhogy folyton pasikkal randizok, de már kezdem unni, és a srácokat is sajnálom, hogy fölöslegesen rabolom az idejüket, mert volt olyan, amelyik tényleg komolyan gondolta. Ráadásul a rokonság miatt sem mertem eddig lányokkal ismerkedni. Barátaim sem tudják. Elég nehéz ezt feldolgozni, pláne, hogy semmi támogatást nem kapok. Cigarettára is kezdek rászokni, mert kell valami, ami lenyugtat. Úgy döntöttem, hogy a nyáron elkezdek ismerkedni, persze most már nem pasikkal, és leszarom, hogy anyuék mit mondanak, előbb- utóbb el kell, hogy fogadják, mert én ezt már tovább nem bírom, Az évek alatt rengeteget szenvedtem, és csak azért, hogy a társadalom elvárásainak megfeleljek. Szeretnék végre egy kapcsolatot lánnyal. Nem tudom, anyuék ezt hogy reagálják majd le, de már nem is érdekel. Tapasztalok a témát illetően? És esetleg vki ismerkedne? 21/L

2013. jún. 14. 15:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Tudom, hogy mi a biszexuális és a leszbikus között a különbség, azt nem tudom, hogy most melyik vagyok, mert az utóbbi időben csak lányokba leszek szerelmes, mellette megnézem a pasikat is, de egyszerűen undorodom a szőrös lábuktól, a ki nem szedett szemöldököktől, attól, hogy szexuális viszony legyen egy srác és köztem. Anyum nagyjából viseli a dolgot, de undorodik az egésztől és azt a nézetet vallja, hogy ha egy lányt megerőszakol egy férfi akkor oké, hogy leszbikus, de amúgy mi oka van rá... Apum totál elítéli az egészet. Ismerkedtem már, egyszer lekapott egy csaj, ami egyben életem első csókja is volt...
2013. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Linda30 válasza:
6 irj nyugodtan ,van,miert is ne
2013. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!