Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg szörnyen felszínes...

Pretty_Fighter kérdése:

Tényleg szörnyen felszínes lennék, és megérdemeltem, amiket mondott?

Figyelt kérdés

Van 1 srác,akivel kb 1 hete beszélgetek és úgy volt,hogy találkozunk.Aztán ma kamerában megláttam,hogy nem valami bizalomgerjesztő a fogsora.Le volt törve elöl az egyik (ami még nem is baj) és rákérdeztem,hogy mi lett vele.Mondta,hogy ez meg az és hogy emiatt változott-e a véleményem róla? És mondtam hogy hát némileg igen,de nem láttam még úgy igazán.Aztán megmutatta jól láthatóan.A letört fog még nem is lett volna baj,de az egész fogsora olyan ápolatlan volt és ronda.Rákérdezett,hogy így is szeretnék-e tőle valamit,és mondtam ,hogy hát nem igazán.Aztán elkezdte sajnáltatni magát,hogy már megszokta és hogy mindig van valami,ami miatt ott hagyják és hogy megint csak az elutasítást kapja és hogy én is tucat lány vagyok,aki felszínes meg röhejes stb.Majd lekezelően elköszönt.

Ha még normális lett volna utána,akkor talán elgondolkoztam volna az egészen,de hogy ilyeneket írt,lelombozott.Eleve nem szimpi,ha valaki sajnáltatja magát,de aztán még engem is szidni..

Vagy szerintetek jogos volt? Át kéne gondoljam az egészet?


2013. jún. 15. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán jogos. Lehet hogy halálra dolgozza magát hogy legyen mit ennie és nem telik fogorvosra...

Remélem az élet majd visszavág neked..:)

2013. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jól tetted, hogy otthagytad.
2013. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Picit igen,de nem tudhatni,hogy nincs pénze,vagy nem akarja megcsináltatni.

Amúgy bármi van,akkor is felszegett fejjel kell tűrni a visszautasítást.

2013. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás az lett volna, ha élőben találkoztok és aztán ha látod milyenek a fogai, akkor mondod neki, hogy menjen el egy jó alapos több hetes, hónapos intenzív fogászati, technikusi kezelésre, fogszabályozásra, aztán beszélgettek a dologról kettőtök között. Nehogy már egy-két letört fog közétek álljon, ha amúgy működne a dolog. Nézzétek csak meg az nhlben a profi jégkorongosokat, nincs is talán közöttük olyan, akinek ép lenne a fogsora, mégis szinte mindnek van párja. Ha meg tudjátok ezt beszélni és ő is hajlik a kezelésre, akkor ez nem lehet akadály. Ha nem hajlandó ezen változtatni, akkor ott lehet hagyni. De az anyagiak nagyon meghatározzák sajnos ezt, ha belegondoltok egy új fog vagy korona beültetésre, híd képzése is több 10 ezer ft lehet. Nm pénztárcabarát dolog.
2013. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja,sokat dolgozik és nincs pénze fogorvosra.De mondom,hogy nem a letört fog a gond,hanem hogy ápolatlan az egész..Egy sztk-s orvoshoz meg igazán el lehet menni,ingyen van.De természetesen elfogadom a véleményed,első! Habár kicsit túlzásnak tartom ezt a visszakapom az élettől dolgot,engem is utasítottak már vissza mégsem bunkóskodtam...
2013. jún. 15. 18:36
 6/14 anonim válasza:

Az, hogy milyen valakinek a fogsora, az teljes mértékben az illető igényességét mutatja. Persze itt nem a természetes szuvasodásról beszélek, amit ha észre vesz az ember, egyből be is tömet, hanem ez amit itt is írtál. Én sem szívesen kezdenék olyannal akinek pl dögszagú a szája, mert nem mos fogat és nem kezelteti a fogait, mint írtad, hisz egy tokkal vagy koronával meg is lehetett volna oldani és az is ingyenes...

A kérdésre válaszolva :D

Hagyd az ilyen önsajnáló barmokat. A fenntartásod pedig szerintem teljesen jogos volt.

2013. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Első, azért fogkefére és fogkrémre tán telik neki, nem?

A kérdezőnek nem azzal volt a baja, hogy sérült a fogsora, hanem hogy alapvetően ápolatlan volt. Mosni még szegényen is lehet.

És kérdező, szerintem ettől nem vagy felszínes. Felszínes akkor lennél, ha a szépség érdekelne, de téged nem ez érdekelt, hanem az, hogy az illető ápolatlan volt, legalább is a fogait illetően. És nehogy már ha valakivel az ápolatlanság miatt nem akarna az ember kapcsolatba bonyolódni, akkor fel kelljen kötni érte!

2013. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez fog dolog is olyan, hogy tiszta genetika. Ha valaki jó géneket örökölt, sok kalciumot kaptak a fogai az első életéveiben, akkor lehet 70-80 éves koráig megmarad a 32 ből 30. Ha nem megfelelőek a gének, akkor hiába ápolja unos untalan, 50 éves korára csak az alsó vagy felső fogsora lesz ép vagy még az sem. Ezt is bele kell kalkulálni. Egy biológus.
2013. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem elegge jogos volt, nem csak a fogak miatt, hanem az onsajnalat miatt is amit mutatott, ha mar tobbszor visszautasitanak akkor megprobalhatnavaltozni ahelyett hogy a lanyokat okolna
2013. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A fogmosás ma már nem luxus. Nagyon kevés olyan ember van, aki nem teheti meg, hogy fogkrémet, fogkefét vegyen.

Egy kapcsolatban előbb-utóbb csókolózásra is sor kerül elvileg és egy ápolatlan szájú és fogú egyénnel ez nem feltétlenül kellemes élmény. Nem tudom, ő mit szólna ha egy olyan nővel kellene szexelnie, aki alul elhanyagolt, mosdatlan, ápolatlan?


Engem mindenesetre zavar az alap higiénia hiánya. Akármennyire sajnáltatja is magát valaki, ismerkedéskor ha meglátnám, hogy alapszinten ápolatlan, engem is taszítana.

2013. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!