Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Facebook ismerkedés?

Lányok! Facebook ismerkedés?

Figyelt kérdés

Olyan lányról van szó, akit nem láttam még élőben soha, így lehetőségem sem volt. Ez az egyetlen lehetőség, hogy beszéljek vele, kihívjam..

De mi van akkor, ha még csak vissza sem jelöl? Nem vagyok egy ronda gyerek, de ha nem jelölnek vissza, akkor mit tehetek?

Vagy hogy reagáltok a bökésre? Azt , aki tetszik, mindenképp visszabökitek?


Ez a kérdés nekem is elég hülyén hangzik, de kérlek titeket, csak értelmes válaszokat írjatok!



2013. jún. 15. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem jelöl vissza akkor mivan? Semmi. Így jártál és nem foglalkozol vele. Bár szerintem a bökést hanyagold. Ritka nagy gyökérség.


Amúgy tudjuk, hogy nem vagy egy ronda gyerek. Szexi boy vagy:DDDDDDDD

2013. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jelöl vissza akkor ismrrkedj velem xD
2013. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
először is. ha tinédzser vagy, és olyan csajt is jelölsz be, és tényleg nem vagy ritka randa, akkor vissza fog igazolni.:D és szóval. szépen lassan.:D ne kezdd el azonnal bökdösni. először mondjuk lájkold a profilképét.:D aztán ha vissza lájkolja, írj rá.:D beszélgettek meg minden. azután amikor már úgy ahogy ismeritek egymást akkor bökd meg nyugodtan.:D de ha a csaj nem lájkolja vissza a profilképedet, akkor nem érdemes próbálkozni.:s
2013. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég érdekes a meglátásod. A képemet az sem likeolta be, aki szerelmes volt belém.. szóval nem sok jelentősége van.
2013. jún. 16. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha társkerinek használják a facebookot :D
2013. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!