Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha a lányok...

Mit tegyek, ha a lányok hatalmas igényeinek sehogy sem tudok megfelelni?

Figyelt kérdés
Kezdek beleőrülni már ebben, nem is tudtam, hogy ennyire fontos a külső, mindig azzal jötte, hogy a lányok azok rendesek, ők nekik nem a külső a lényeg. A lóf@szt nem! Pontosan ezért sz0pok folyamatosan. Lassan két éve már, hogy a csajozást aktívan űzöm, leszólítgatok ismeretlen csajokat is például meg facebookon is tolom, de folyton a külsőmbe kötnek bele, élőben eddig egyszer mondt csaj a képembe, hogy ronda vagyok, facebookon már több is. Na mondom veszek pár új ruhát meg cipőt, ha ezeknek annyira fontos a külső, de kinevetett pár csaj az egyik bevásárlóközpontban. Teljesen elmen tmrá a kedvem, folyton csak megalázom magam, az ilyen lányokért nem is érdemes küzdeni, kegyetlen minde és a csak a külső alapján válogatnak úgyis, nekem csak annyi igényem van, hogy ne legyen igénytlenül kövér egy lány, de amit a lányok kérnek, én úgy látszik sosem fogok úgy kinézni, amire vágynak, nem lehetek magas, nagy darab szőrös vaddisznó vagy éppen a másik véglet a vonzó, páwa, pénzes raj gyerek, aki ritka jóképű. Én csúnya vagyok úgy látszik.

2013. jún. 16. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
He?
2013. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez már csak egy ilyen szakma.
2013. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
Hogy mit tegyél? Írd le szépen ezt a sok szart 2-3 rövid mondatba. Így senki nem olvassa el a nyafogásod!
2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyaf,nyaf..nyaf.íilyen hozzáállással nem lesz senbkid.
2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy csunya, csak bena a dumad, rosszul probalkozol, rossz a kisugarzasod, megereztek a lanyok, hogy bizonytalan vagy. A tobbi elkeseredett, onmagat rondanak meg szerencsetlennek tarto sracnak is mondom, hogy ilyeneken buknak el, nem a kulson. Ha csak ugy leszolitassz valakit, nem fog neked magyaraszkodni, hogy mit csinaltal rosszul. Csak kozli, hogy nem jossz be neki es kesz, mert ez a legegyszerubb es leggyorsabb. Ne ess ketsegbe, a lanyoknak sem fontosabb a kulso, mint a fiuknak es (bar nyilvan latatlanban mondom) szerintem veled sincs semmi baj, csak nem jol futsz neki a dolognak. Valtoztass a hozzaallasodon, legy egy kicsit magabiztosabb (de ne tul magabiztos). Ha meg uj ruhat veszel azt nezd, mi all jol neked es miben erzed jol magad, ne azt hogy mi eppen a divat (ez hajra es egyebekre is vonatkozik), mert az nem biztos hogy neked is jo lesz.
2013. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ency15 válasza:
Milyen igények? Azért mert nem ugrik minden lány a nyakadba és vall szerelmet még nem kell eret vágni! Az élet erről szól, hogy küzdesz azért amit el szeretnél érni ! Az. hogy hogynézel ki vagy , hogy milyennek tartod magad meg csakis tőlled függ .. A nyafogás még senkit nem vitt előrébb, lehet , hogy eddig nem jó lányoknál próbálkoztál , de megnyugtatlak nem csak a nagydarab szőrős disznók és a pénzes raj gyerekek jönnek be a lányoknak..
2013. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom segitségre szorulsz ezért adok pár tippet. Először is tényleg a külső a lényeg, DE nem úgy ahogy te gondolod. A lényeg, hogy tudat alatt vonzódjanak hozzád, tehát nem kell az aktuális divatot követned hanem az ösztöneikre kell hatni. Röviden gyúrd ki magad mint állat, más esélyed nincs (tiszta komolyan mondom).
2013. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!