Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi ideig érdemes várni...

Mennyi ideig érdemes várni egy lány válaszára interneten?

Figyelt kérdés
Nem azonnali üzenetváltásra gondolok, mint pl. Skype, hanem e-mail és társai. Hány napot érdemes várni egy válaszra, érdemes még egyszer írni neki egy idő múltán? Mit csinálsz, ha nem válaszol valaki, és hány nap után biztos, hogy már nem is fog?

2013. jún. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valaki tetszik annak rögtön visszaírok, ha nem vagyok fent akkor meg ha elolvastam az az első, és ez nem egy nap.. ha már napokat kell várni, akkor inkább hagyd, szerintem ne is írj már, mondjuk elég nagy bunkóság, ha annyit sem ír, hogy nem akar már dumálni vagy valami..
2013. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

változó

én pl e-mailt ritkánm olvasok így lassan válaszolok,facebookon is van olyan hogy elolvasom amit írt de nincs időm írni később meg elfelejtem,esetleg azt hiszem hogy elküldte de a másik fél nem kapta meg

2013. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Márpedig a lányok,nők 80%-ra ne is számíts hogy méltónak találjon egy rövidke kis elutasító válaszra.Erre készülj fel.
2013. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na végre leírta valaki helyettem, hogy illene visszaírni legalább annyit, hogy nem akar már többet levelezni! Azt hittem már csak én vagyok ilyen szigorú, komoly, türelmetlen, meg nem tudom még mi :D

Konkrétan váltottunk már jó néhány levelet, sok dolgot elárultunk magunkról. A kedves lány az erkölcsökről is szót ejtett, többek között pl. arról, hogy egy fiú egyszerre csak egy lánnyal ismerkedjen. Oké, tehát rajta kívül mással ne ismerkedjek, de ő nem ír vissza nekem, hogy bocsi, ne várj rám, mert nem akarok veled többé ismerkedni. Most ki érti ezt a gondolkozást? Ugye ez csak magától értetődő: én itt várjak a válaszára, ne ismerkedjek mással (mert az erkölcstelen), de gondolom 2 év múlva lehet, hogy visszaír, hogy ő már megházasodott :D Ettől a gondolkodástól lehidalok komolyan... Azért köszönöm a válaszokat, tényleg nem érdemes várni és nem én vagyok türelmetlen, csak mindig magamban keresem a hibát.

2013. jún. 17. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:

szia, szerintem 3 nap. de legmaxabb 1 hét.

ha addig nem válaszol, akkor nem is fog, és nem is várhatja el, hogy várjál a válaszára.

2013. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem mondjuk egyet még írhatsz neki, és ha arra sem válaszol, akkor csoki.
2013. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan 88825 másodperc múlva írj neki még egy levelet. Ezután ha eltelik 4 (csak azért sem 3) nap, ne számíts válaszra.


Persze ez nem szentírás, én annak a lánynak, aki most már a párom, fél évvel később válaszoltam a levelére. :)

2013. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nő után, busz után nem futunk! Úgyis jön a következő!
2013. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, tehát fél évet nem lehet egy válaszra várni.

a 3 nap az egy olyan, ami nekem bevált. tudom, ha 3 napig valaki nem jelentkezik (nem baráti levelezgetésekre gondolok), akkor tuti nem is fog. de ha nagyon optimista vagy, akkor egy hetet adhatsz az illetőnek. mindenesetre még egy laza levelet tényleg megereszthetsz, mert lehet, hogy csak elfelejtett válaszolni, vagy ilyesmi.

2013. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!