Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg jó csajozási megoldás...

Tényleg jó csajozási megoldás lehet az, hogy férfiként én teszem a nőt friendzónába?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, nagyon aranyos. Úgy gondoltam kipróbálom azt, hogy mi van ha én teszem friendzónába a lányt, azaz fordított pszichológiát alkalmazok. És úgy látom bejött, mert mondogatni kezdte, hogy te csak barátként nézel rám, pedig olyan aranyos értelmes fiú vagy és úgy látom jeleket kezdett tenni. Eddig ilyen nem volt mert eddig mindig engem tettek friendzónába. Lehet tényleg működhet ez a fajta csajozási módszer vagy csak egyedüli eset lehet ez?
2013. jún. 19. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, de adtál egy jó ötletet, köszi!:D
2013. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, az embernek mindig az kell, amit nem kaphat meg. Ha már az elején nyitott könyv vagy, hamar unalmas leszel.
2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
freindzóna, hogy mik nincsenek.. magyarul nem megy? honnan tudjuk, hogy egyedi eset-e.. ismerkedj több lánnyal, azt meg tudod, hogyha beteszed a zónádba, akkor mi lesz.. ennyi.
2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
HA bejössz neki, akkor igen...
2013. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így is úgyis bejöttél neki :)

De lehet lány függő is :D Ha engem barátként kezelnek, akkor veszem a lapot és én i váltok, de minden nő más, így lehet őt vonzotta az elérhetetlennek tűnő :D

19/L

2013. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én szeretek nyílt lapokkal játszani, úgyhogy nálam elvágnád magad ezzel, de ahány ember...
2013. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy mikor látot engem azt mondta nem vagy az esetem, igy barátkozni kezdtem csak vele
2013. jún. 19. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az elején beijedt, de mikor barátként kezdted kezelni, megnyugodott, és mégis megtetszettél neki később.

Ettől függetlenül a taktikázás meg agyament elméletek kipróbálása a másikon nem túl jó kezdet párkapcsolat szempontjából...Mert ha csak addig lennél érdekes, míg elérhetetlen és titokzatos vagy (nem, senki sem lehet évekig titokzatos), akkor előbb-utóbb úgyis megun, és dobni fog.

2013. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy működhet de benne van a kockázat, hogy közben jön egy másik... és mivel te csak barátnak tekinted nem sokat fog gondolkodni :)
2013. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én ebből egy szót se értettem...
2013. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!