Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg jó csajozási megoldás...

Tényleg jó csajozási megoldás lehet az, hogy férfiként én teszem a nőt friendzónába?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, nagyon aranyos. Úgy gondoltam kipróbálom azt, hogy mi van ha én teszem friendzónába a lányt, azaz fordított pszichológiát alkalmazok. És úgy látom bejött, mert mondogatni kezdte, hogy te csak barátként nézel rám, pedig olyan aranyos értelmes fiú vagy és úgy látom jeleket kezdett tenni. Eddig ilyen nem volt mert eddig mindig engem tettek friendzónába. Lehet tényleg működhet ez a fajta csajozási módszer vagy csak egyedüli eset lehet ez?
2013. jún. 19. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát rizikos..
2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
# 8 válaszadóval maximálisan egyetértek. Nem éri meg taktikázni, mert az csak ideig-óráig működik és nagyon rizikós. Akkor nem te kellesz neki, ahogy vagy, hanem a szerep, amit játszol.
2013. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem jó.

azt csináld hogy ne legyen biztos benne hogy össze akarsz vele jönni, de abba biztos legyen hogy bármikor elhagyhatod

2013. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy ideje én is elkezdtem ezzel kísérletezgetni. Belefáradtam, hogy az összes csaj, főle a szépek élből lekoptattak, ha nyíltan randizni akartam velük, felszedni próbáltam őket.
2013. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 twoa. ***** válasza:
Nem jó! lányokhoz pénz kell és jó külsö ha ez nincs meg trükközhetsz akárhogy nem lesz barátnőd!
2013. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!