Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehetne a megoldás?

Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Igazából olyanok segítségét várom aki normális választ szeretne adni és köszönöm ha elolvasod.


A helyzet az, hogy nem volt még barátnőm, aminek oka hogy félénk és visszahúzódó vagyok, nem vagyok férfias noha 25 vagyok már. Félénkségem oka az hogy nem szeretem magam, nincs önbizalmam, mert születésem óta nem látok az egyik szememre, ami miatt kevesebbnek érzem magam. Arra a szememre amire ne, látok műszemet kell hordanom, amire figyelnem kell a higiénia miatt. Társaságban ez feszélyez és nem tudok önmagam lenni..


Másik ok, hogy a korom miatt is már cikinek érzem hogy nem volt még semmi. De őszintén szólva éretlennek érzem magam a korombeli srácok között..Ha lányokkal beszélek akkor kisfiúnak érzem magam.. nem tudom hogy változtathatnék ezen..


Barátom nem sok van, mert éjszaka dolgozom így sok helyre nem tudok eljárni..


Igazából nehezen hiszem el hogy valakinek is tetszhetnék így..köszönöm a nodmális válaszokat, kort és nemet is kérnék..25f


2013. máj. 31. 15:12
 1/3 anonim válasza:

Figyelj! Ne úgy állj a dolgokhoz, hogy mások tuti lenéznek a problémád miatt! Senki sem tökéletes. Nyugodtan menj oda emberekhez, akiket szimpatikusnak tartasz és kezdj el velük beszélgetni, de ne csak srácokkal. Másrészt mért vagy félénk? Nem harapnak a lányok. És ne látszódjon rajtad,hogy nem vagy elégedett a külsőddel. Ha jól szeretnél kinézni akkor tegyél is érte. Nem muszáj konditerembe járnod (bár ott tudnál ismerkedni is), otthon is lehet fekvőzni, felülésezni stb.

Szurkolok neked, hogy legyen egy kedves, megértő barátnőd. :)

2013. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ki kellene törni..de önbizalom is kellene hozzá azért.
2013. máj. 31. 18:42
 3/3 anonim válasza:
Regisztrálj társkereső oldalon, és ismerkedj. egyik ismerősömnek bejött és hű társra talált, akivel már 5 éve boldog párkapcsolatban él. az szerintem nem ciki, ha még nem szeretkeztél. van aki tőled idősebb és még mindig nem volt senkije. abban az életszakaszodban vagy amikor könnyen megy az ismerkedés. haverok, fanta, buli ;) és stb. sok sikert.
2013. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!