Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most akkor mégis csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mégis csak a külső a lényeg, nem a tökösség?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy próbálkozni kell és, ha látják, hogy bátor meg tökös vagy és lemered szólítgatni a csajokat, akkor majd vonzódni kezdenek hozzád, erre én minden csajtól csak az elutasítást kapom, úgy látszik, a külső a lényeg, tehát mindegy mit csinálsz, ha jól nézel ki, döglenek érted a csajok, ha meg ronda vagy, akkor hiába is vagy bátor és mersz bepróbálkozni náluk, akkor például egy félénk, de nagyon helyes arcú fiúért lesznek oda a csajok akkor is.
2013. ápr. 21. 13:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy írod. :/
2013. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
na azért nem mindegy, hogy hogy szólítod le a lányokat. és sajnos ha ronda vagy, akkor azon is változtatnod kell. gondolom te sem a csúnya lányokra nyomulsz...
2013. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

A külső igenis fontos, de nem minden. Ezen az oldalon ez már kismilliószor ki lett emelve. Tehát még egyszer: Fontos, de nem minden. Nem tudom még hányszor kell leírni, komolyan. Értelemszerű, hogy akinek több füle van, mint foga, lehet akármilyen szájhős, valószínű nem fog vele célt érni. Ez egy kisarkított példa volt. Ettől függetlenül a csúnya/nem csúnya mindenkinek mást jelent. Talán eddig rossz helyen próbálkoztál, add kicsit lejjebb az igényeidet.

24N

2013. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ mennyire vagy tökös és, hogy az alatt mit értesz.. Nem a külső számít, de lehet, hogy kicsit beképzelt vagy és ez miatt inkább elutasítanak. Persze egy jóképű pasit akkor sem utasítanak vissza, ha beképzelt.. de hát ez van ilyen a világ.;)
2013. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó ha csaj vagy akkor ne álszenteskedj
2013. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
Csaj vagyok, de nem álszenteskedem, Lehet hogy irtó csúnya aki ezt a kérdést feltette... És valahogy nem szeretem azokat a fiúkat, akik a semmire beképzeltek.
2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Csaj vagyok, de nem álszenteskedem, Lehet hogy irtó csúnya aki ezt a kérdést feltette... És valahogy nem szeretem azokat a fiúkat, akik a semmire beképzeltek."


Miért valaki kizárólag a jó külsejére lehet büszke?

2013. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a lányoknak csak a külső számít. Tudat alatt a külsőd alapján ítélnek meg belsőre is.
2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért lennék beképzelt, mert szeretnék egy normális barátnőt és próbálkozom lányoknál, a legrondábbtól a legszebbig?! Női logika. :DD
2013. ápr. 21. 13:39
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Én nem szeretem ha valaki beképzelt ha jól néz ki, ha nem. Mert lehet, hogy jól néz ki, de buta szegény és lehet, hogy csúnya és okosabb, egyedibb, értékesebb..

De azért ne tagadjuk, hogy a lányoknak azért az is fontos, hogyha megjelennek a barátjukkal valahova büszkék lehessenek rá...

2013. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!