Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mackós,19 éves egyetemista...

Mackós,19 éves egyetemista sráccal ismerkedne lány?

Figyelt kérdés
JNSZ megye. Mackós alatt nem 200 kilós ogrét értek természetesen (de ha nagyon a száraz tényekre akarunk menni: 174 centi, 85 kiló). Nemdohányzó, 17-19 éves lányokra lennék kíváncsi, akik azért lehetőleg nem analfabéták és környékbeliek (a megyén belül mindegy, hogy hol, vagy azon kívül is, ha elérhető távolságban van). Nem barátokat keresek, mint itt senki más se, bár ez nyilvánvaló. Valaki?
2013. jún. 21. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy látom senki.
2013. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt későn írtam ki, mondom hátha délig lesz valaki. És még van addig majd' fél óra, szóval lehet, hogy nem tévedek.
2013. jún. 21. 11:34
 3/5 anonim válasza:
Én a magam részéről egy "Talán"-t mondanék. Ha bátor vagy, mersz kezdeményezni az életben, akkor szerintem előbb-utóbb megismered Őt. 18L
2013. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én
2013. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Bár én Fejér megyében élek...

19/L

2013. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!