Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is megfigyelte már ezt?

Más is megfigyelte már ezt?

Figyelt kérdés

A külsőre szép lányok sajnos csak külsőre vonzóak, belül üresek, sekélyesek, csak a lájkgyűjtés, a fiúk izomzata, helyessége és a divat meg az agyatlan kiírások érdeklik őket.

A külsőre nem vonzó csajok meg értelmesek, kedvesek, lehet velük bármilyen témában beszélgetni, nem nézik le a fiút, mert épp átlagos külsőre és nem egy tökély gyerek.

Az a baj, hogy szexuálisan nem vonzanak a nem vonzó csajok, ami érthető, természetes, mndenkivel így van szerintem, de az elviselhetetlen jellemük miatt me a szép lányok sem kellenének. Én régebben még az hittem, hogy van olyan lány, aki szép és egyben szerethető jellemre is, de sajnos ma már a sok tapasztalat után nem hiszek ebben és ez eléggé lehangol. :(


2013. jún. 21. 16:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha neked a kacsaszájú pirított r*banc számít szépnek, az a te egyéni problémád, akkor sajnos számolnod kell az ezzel járó kellemetlenségekkel.
2013. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda általánosítások mennek itt kérem szépen. Kicsit jobban figyeld meg, és akkor azt is látni fogod, hogy a 11/10-es nők között is vannak normális gondolkodásúak, illetve a csúnyák között is vannak iszonyú öntelt flegmák.
2013. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akk most felvidítalak :D engem sokan szépnek mondanak(bár ízlés kérdése) ,okos vagyok,sztem értelmes,nem olyan mint a mai tini társadalom(ezért kicsit különcnek is érzem magam :/ ) nincsenek nagy elvárásaim,nincs nagy egom se,de van egy egészséges önbizalmam is :)
2013. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:Nem,nincs összefüggés a külső,és a belső közt.

3as,lehet illene hozzám.

2013. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, neked mi számít szépnek. Én a te problémádat eddig pont fordítva tapasztaltam, de, hogy őszinte legyek nem is nagyon keresgéltem felszínes lányok társaságát.
2013. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez hanyadik kérdésed ma?


vannak normális szép nők, de sajna ők normális pasira is vágynak, nem ilyen nőgyűlölő rinyálóra , bocsi :D

2013. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisregényt lehetne írni válaszként de csak két dolgot mondok:

- nem, más nem figyelte ezt meg

- ostoba vagy kérdező.

2013. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt figyeltem meg, hogy a sekélyes lányokon ami szép, azt többnyire le lehet szedni egy sminklemosókendővel. A barátnőm viszont például smink nélkül is gyönyörű, jó alakja van és egy nagyon okos, értelmes lány. Szerintem téged inkább csak könnyen be lehet csapni illúziókkal, sminkkel, photoshoppal.
2013. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyáltalán nem így figyeltem meg. A lájkgyűjtő, sekélyes lányok többnyire közönségesek és a sok sminktől nem is látszik az arcuk. Akik nekem tetszenek, azok inkább a természetesen is szép lányok. Tapasztalataim szerint viszont ők többnyire értelmesek.
2013. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!