Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya vagyok ezek szerint,...

Csúnya vagyok ezek szerint, el vagyok keseredve, hát tényleg nincs lány, akinek én kellenék, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mintha én lennék a világ legcsúnyább fiúja. Hiába próbálkozom facebookon egy lánynak sem tetszettem eddig, akinél bepróbálkoztam, amikor meg úgy volta már vele, hogy na akkor most kirakom, hogy jelöljenek, hát egyetlen egy lány sem jelölt vagy írt rám, mintha kerülnének szándékosan Már pedig a profilképemet is leszedtem, ha tényleg ennyire csúnyának látnak, gondoltam, ne lássák, hátha majd így jelölnek és rám írnak, de semmi változás. :/

2013. jún. 22. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg élőben ismerkedni, és legyél magabiztos, az sokat segít.
2013. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

most mit vársz,mit mondjunk?

Ismerkedj tovább!a való életben akkor!

2013. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A facebook nem ismerkedésre van. Tehát nem kell várni, hogy majd rád írnak. És nem kell próbálkozni sem, a legtöbb ember ezt tolakodásnak veszi. Élőben a legkönnyebb.
2013. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csináltam már élőben és semmivel sem könnyebb. Sőt... egyszer még ki is gúnyolt egy csaj, akinél bepróbálkoztam, hogy nagy orrom van kopjak le. Volt olyan is, aki útgy tett, mintha levegő lennék a köszönésemre sem reagált, hihetetlen milyen tiszteletlenek és beképzeltek a mai lányok. Aki kedves volt velem az meg már foglalt volt mindegyik. :/
2013. jún. 22. 15:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert két lány tapló volt, azért már rögtön az összes mai lány beképzelt, és tiszteletlen? Ha így gondolkozol, ne csodálkozz, hogy nincs barátnőd.
2013. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutass képet, szerintem nem lehet olyan nagy gond.
2013. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is küldj képet :D
2013. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gondoltam h ez a kífogásod lesz
2013. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Minek mutassak képet?! Úgysem akar egyikőtök sem járni velem, csak arra vagytok kíváncsiak, milyen ronda vagyok, hogy jót nevessetek a kis barinőkkel. -.-
2013. jún. 22. 15:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy utálom ezt a "jelölj" hülyeséget...


17/L

2013. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!