Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyesmi alkatú fiatal...

Egy ilyesmi alkatú fiatal lánynak mennyi esélye van egy pasinál?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

(jobb oldali kép)


[link]


[link]


Végülis egyik sem pont olyan mint én, de annyi közös bennünk, hogy inkább a lábam és a derekam vastagabb.



2013. jún. 22. 23:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg hány kiló és hány centi vagy :D Mert nem mindegy hogy pl. 170cm-hez 80 kiló vagy, vagy éppenséggel 100kg. Duci és duci között is van különbség.
2013. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
160/72
2013. jún. 22. 23:44
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez tényleg egy kicsit sok a magasságodhoz, de kb. 10kilót ledobsz, és máris jó leszel. Mindenesetre, az sztem jó pont, ha van derekad, és a feneked meg legalább felkelti a figyelmet... ;)
2013. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
nekem is hasonló az alkatom talán kicsit vékonyabb (168cm/60kg) de eddig én se találkoztam ilyen pasival és én is fiatal vagyok!:D
2013. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hm. Ezek a csajok nagyon szexik!
2013. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

JAJJ!!!!


Hát nem tudom.

2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
de ezeknek cserebe szep az arcuk, boruk. ne ducimodelleket mutogass.:D
2013. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, és sok év tapasztalata alapján mondom, hogy az ilyen lányok esélyei a nullához konvergálnak... Voltam én már mindenféle testalkatú, és a leginkább akkor voltam "kapós", amikor nagyon sovány voltam, annak ellenére, hogy mindig olyan voltam, mint aki a citromba harapott, folyton az evés-nemevésen kattogtam. Most "hála" a jojó effektusnak újra gömb lettem, és hiába vagyok vidámabb, kiegyensúlyozottabb és pozitívabb életszemléletű (nem a hízás miatt, egyszerűen csak "felnőttem") senki sem vesz észre úgy, "csak" instant barátzóna... Fogyj le, ha pasit szeretnél

25/nő

2013. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
Annyi helyen írtam már, ha eredményesen akar valaki fogyni, ne az újságból, netről szedett fogyókúrákat próbálgassa, mert az egészségét kockáztatja, és az említett jojó-effektus sem egy nagy élmény. Tessék elmenni egy körzeti orvoshoz teljes kivizsgálásra, hátha van valami oka a hízásnak, aztán egy dietetikushoz. Személyre szabott diétát ajánl, és segítséget ad a fogyáshoz. Szakember, nem norbika-rékuci.
2013. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Voltam már emiatt orvosnál és még nem vizsgáltak ki rendesen de szinte biztosra mondják, hogy a hormonjaimmal van valami, legalábbis az eddigi véreredmények alapján arra következtetnek. Minden nap futok és normális kaját eszek. Mondjuk régebben is kb ugyanezeket a kajákat ettem.

Nem hiszem, hogy az esély nullával egyenlő és azért nem, mert van a környéken egy nagyon kövér lány (valamilyen betegsége van) és olyan jóképű pasija van, hogy szerintem ezek a modellek megirigyelnék a csajt, hogy milyen pasija van. És már nagyon régóta időnként látom őket a boltban. De persze az ilyet ki kell fogni. A legtöbb pasi azt mondja, hogy jaajj, nem számít, közbe meg ő is az ilyen csöcse, segge kint csajokat bámulja.

2013. júl. 4. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!