Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyesmi alkatú fiatal...

Egy ilyesmi alkatú fiatal lánynak mennyi esélye van egy pasinál?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

(jobb oldali kép)


[link]


[link]


Végülis egyik sem pont olyan mint én, de annyi közös bennünk, hogy inkább a lábam és a derekam vastagabb.



2013. jún. 22. 23:32
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Azt hiszem, én is egy, a fent említett kivételek közé tartozom. Valóban, manapság az "lett a divat", amiket előttem szólók leírtak, és te, Kérdező. De személy szerint tettem és teszek is nagy ívből a divatra, mert szerintem ne mások mondják meg, vagy valamiféle trend, vagy kultusz, hogy nekem milyen párom legyen, akár alkatra, akár hajszínre, akár személyiségre. Jómagam kimondottan a duci lányokat kedvelem, és sikerült is páromra akadnom, így azt kell hogy mondjam, igen, van esély, sőt, a párom még ducibb is :)

Fel a fejjel, léteznek még csodák, csak jó helyen kell keresni! ;)


19F

2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen tetted, hogy voltál dokinál. A hormonzavar rengeteg dologra utalhat, pl. pajzsmirigy működési rendellenességre is. (Másoknak írom, más esetekre, hogy pl. a cukorbetegségnek is lehet az elhízás a tünete) Azzal, hogy a túlsúly okának (ami persze tényleg lehet csak a túlzabálás, és kevés mozgás is) kiderítése helyett csak az edzésre és koplalásra gondolnak, csak a figyelmet vonjuk el, a testet terheljük, és gyakran egy súlyos betegség figyelmeztető tünetét seperjük a szőnyeg alá. Járj kitartóan az orvos(ok)hoz, és ha kizártak minden dolgot, ill beazonosították a betegséget (amit kezelnek is) utána fordulj dietetikushoz, és mutass meg neki minden leletet.

Másokat irigyelni pedig teljesen felesleges, a saját életedet kell élned. Egyébként pasik között is rengeteg a parás ember, és gyakran csak ez választja el az embereket egymástól.

2013. júl. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

ilyen alakom van kb,és hozzá szép arcom. (nem beképzeltség,de mindenki ezt mondja. volt már hogy elmentem valaki mellett és hallottam hogy mondta a haverjának hogy 'nézd milyen szép az arca' :D)

de így sincsen barátom.. le kell fogyni ha párt akarsz,mert ígyis inkább a kevésbé szép arcu,de jó alaku lányt fogják választani a srácok sajnos..

17L

2013. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nálam ez a testalkat egy szexkapcsolathoz teljesen rendben van.
2013. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!