Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon valóban érdemes utcán...

Vajon valóban érdemes utcán ismerkedni, vagy nem túl jó módszer?

Figyelt kérdés

Olvasd el mire gondolok pontosan, hogy elkerüljük a félreértéseket.


Szemezgettem néhány kérdést itt, és eléggé felemás a visszajelzés ezzel kapcsolatban. Jómagam benne lennék a dologban, itt a jó idő, rengeteg lány kint van a "placcokon", napoznak, pihennek. Igazából jó lenne bepróbálkozni, megismerni néhányat. Először szeretnék egy kis jelet látni, mondjuk szemezés vagy összemosolygás, majd megszólítanám. Ebből kifolyólag az éppen dolgára siető emberkéket nem zaklatnám ilyenekkel.


Az általános vélekedés szerint mennyire jó ötlet ez, egyáltalán szeretik, ha csak úgy odamennek ilyenkor? Nem-e számít tolakodásnak, vagy ilyesmi?


2013. jún. 23. 16:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
de igen, más esetben igen. ha véletlenszerűen ismerkedünk meg, és aztán randizgatunk. na, ez esetben én leszek az egyetlen. és nekem is az adott pasi. persze, ehhez érettség is kell, meg fejlett személyiség. ami nem baj, ha nincs meg bennetek 18-20évesen, mert ez a keresés fázisa. de a későbbiekben már gáz..
2013. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!