Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van 1 lány aki tetszik és...

Van 1 lány aki tetszik és elég sokat szoktunk chatelni, bár igaz mindig én irok rá de viszont nagyon úgy tűnik h nem bánja és jókat szoktunk beszélgetni és hogy adjam a tudtára h ő tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak smylie-kat küldözgettünk 1 másnak de most ha küldenék 1 szivet pl. akkor a mikor elköszönök tőle akkor azt már nyomulásnak venné?

2013. jún. 24. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
15 éves fiú
2013. jún. 24. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki, ez a legegyszerűbb dolog!
2013. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld ki, illetve bírd ki, hogy 1-2 napig nem írsz rá. Ha keres a 2-3. nap után akkor hiányzol neki és nem csak jófejségből beszélget veled. De ekkor se bízd el magad, mert még mindig tekinthet rád barátként. Pár hónapja belefutottam egy ilyenbe, kiderült hogy a kicsike nimfomán és lánybarátai nem sokan vannak, csak 1-2 aktuális sráccal haverkodik (vannak akiknek jó a barátzóna, a többi meg csak fut utána, de minek). Sok fájdalomtól megkíméled magad, ha kipróbálod ezt a módszert, aztán kerekperec elhívod valahova. Sétálni, fagyizni, mozizni, bármi. Ha hajlandó elmenni veled kettesben, akkor az ottani hangulatból (ha van egy kis sütnivalód) rájössz, hogy tetszel-e neki. De ha nem, akkor megkérdezed tőle személyesen, hogy barátként tekint-e rád. Remélem segítettem. 19/F
2013. jún. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!