Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk hogy képzelitek el a az...

Fiúk hogy képzelitek el a az igazit?

Figyelt kérdés
írjátok le külső és belső szerint:)
2013. jún. 26. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra egy okos, végtelenül intelligens, ápolt, megértő, hűséges nő az igazi "ideál". Egy olyan, akire mindig bátran számíthatok akármi is történik. Hogy külsőre milyen? Ez jó kérdés. Nekem nincs ideál külsőre. Persze legyen ápolt, ne legyen se túl vékony, de túl molett. Fogjon meg benne valami. Pozitív, élettel teli vidám legyen. És olyan igazi NŐ. Így nagybetűvel. Olyan "hétköznapi hercegnő".
2013. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külsőleg?

Legyen esztétikus és ápolt. :)


Belsőleg

Belsöleg legyen müvelt, olyan lány akivel el lehet mindenféléről beszélni. Aki tud komoyl is lenni, de nem riad vissza a csibészes csinyektől sem. Akivel el lehet menni egy fogadásra, és büszke lehetek rá mert vannak tervei.

Akit lehet macerálni is mert van humora és nem sértödik meg egykönnyen mert fel tudja márni hogy mennyire komoyl a macera.

Akivel ugyanugy el lehet menni egy romantikus sétára mint ahogy egy italozós kertipartira.

Aki hüséges és elfogad olyannak amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni nem tüz ki nekem olyan célokat maik szerinte jók. Akihez reggel ébredés után hozzá lehet bújni vagy aki örül annak ha viszek neki ágyybareggelit.

Szóval legyen romantikus de mikor magunkra csukjuk az ajtót akkor legyen vad és szenvedélyes.

Akiért érdemes felkelni és akiért van értelme végigküzdeni ezt az elb*szott életet. :)

2013. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gixxerman válasza:
Én nem vagyok nagy igényű! Szeressen, és szerethető legyen! Persze legyen igényes magára! És totál átlagos!
2013. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szemüveges, kedves, inteligens, igényes, átlagos testalkatú talán egy nagyon picit ducibb, megértő, és tényleg lehet vele beszélni mindenről. JA és ne a telefonját nyomogassa, ne cigizzen/igyon.
2013. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!