Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Mit szoltok az olyan...

Fiuk! Mit szoltok az olyan lanyokhoz akik nem hordanak melltartot? :"D

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van, akinek kifejezetten jól áll, hogy nincs rajta. Ha nekem szép melleim lennének, én se hordanék, mert utálom .
2013. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
de ha szerinte az kénylemetlen, miért nem hord sportmelltartót, vagy toppot?
2013. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
utolso elotti kommentelo :épp az ,hogy a meltartotol ereszkedni fog a melled,mert a tartoizmaid ellustulnak :)
2013. jún. 26. 21:41
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
ez hulyeseg a mellben nincsenek izmok..szalagok tartjak..
2013. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
az attól függ hogy mijen melle van
2013. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
A mellizom meg pusztán orvosi és biológiai tévedés... :D
2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16os,a mellizom nem az egész mellet tartja,csupán ugyanúgy,mint neünk férfiaknak,a mozgáshoz kell.A mell nőibb részét,a kötőszövetek és tejmirigyeket és magát a zsírt nem tartja.
2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kolléganőm, 35 éves, 2 gyereke van (15, 13) és nem hord soha sem melltartót - de olyanok a mellei, mintha retusálva lennének! Nagyok - de inkább hatalmasak - és olyan pofátlanul büszkén ÁLLNAK, hogy az nem igaz!

A két gyerekét ráadásul szoptatta!

És az egész nő olyan "kemény-húsú"...

Saját bevallása szerint rendszeresen karban tartja magát, sportol is - de ez inkább genetikai csoda!

Mondani sem kell, hogy a férfi kollegáknak rendszeresítve van a nyálfogó...:) (És belőlem is az irigység beszél... nekem 18 évesen sem álltak így a melleim)

Ja: természetesek!!!

24/L

2013. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
12-es azert mert a sportmelltarto is szorit . Amugy szerintem nem ugyanaz a melltarto hianya egy lanynal ,mintha egy fiun nem lenne alsogatya, mert nem az a gusztustalan ha vkinek lóg a melle, hanem ha latszik a mellbimboja .A fiuknal pedig nem oszt-nem szoroz :D
2013. jún. 27. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!