Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálok rosszul? Fiúkkal...

Mit csinálok rosszul? Fiúkkal való ismerkedéssel kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Ha mondjuk interneten, vagy élőben megismerkedek pár pasival és utána a facebook-on beszélgetünk, megakad a beszélgetés. Percek múlva írnak csak vissza. Nem szeretem, ha várnom kell valakinek a válaszára és mielőtt valaki megkérdezi miért nem találkozom velük, azért, mert már találkoztam velük élőben többször is, csak valahogy megakadnak ezek az ismerkedések. :S Nem tudom, mit csináljak. Hogyan kelthetném fel jobban az érdeklődésüket?


22/L



2013. jún. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz ezzel... én se tudok rögtön mindenkink visszaírni :D de ez semmit sem jelent

találkozz velük élőben, ez a megoldás! :D

2013. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy sem tudod,az ilyenek ha neten beszéltek akkor mással is beszélnek,ergo: nem te vagy nekik a legfontosabb olyankor,élőben meg nincs akkora szájuk mint a neten,szóval ezt is kalkuláld bele
2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ezzel én is így vagyok. A gond az, hogy mai fiatalok a számítógép előtt "gépeznek", nem beszélgetnek. Vagyis te csak egy apró kis rész vagy azon közül, amiket ő éppen csinál. Fb-ozik, játszik esetleg, a haverjaival beszélget, fél szemmel focit néz stb.

Számomra a beszélgetés azt jelenti, hogy olyankor a másikra figyelek, csak vele beszélek. Ahogy ír, azonnal válaszolok.

2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugye...Én (24-f) is hasonlóképp vagyok,csak annyiban,hogy irritál,ha valaki 50 emberrel beszél,és vagy negyed óra,amire sorra kerülök.

Amúgy velem még soha nem fordult elő,hogy ki fogytam volna a témából.Akár haveri,akár ismerkedés beszélgetésben.

Egy olyan ember,akit nem ismersz teljesen,azzal kb mindenről lehet...Hiszen még nem is ismered.Utána meg már azért,mert a mélyebb rétegek érdekelnek.Egy embert ahogy én tudom,kb 2-3-4 év kisimerni,ha naponta beszéltek.

Nekem összesen 2 nőt sikerült kiismernem.Az egyik viszonzatlanul egy ideig szeretett,a másik meg az elejétől viszonzottan.De ez egy másik történet...

2013. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen tényleg így van, ahogy írtátok. Főleg, hogy először ismerkedem valakivel, akkor már elvárnám tőle, hogy folyamatosan írjon. Meg tényleg rossz ez az interneten való ismerkedés, de hát akárkivel beszélgetek, mindegyik skype-on vagy facebook-on akar látni webcamon keresztül. Szörnyű... :S
2013. jún. 26. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Fizessetek be valami kockázatos túlélőtúrára, úgy jobban megismered a másikat:D
2013. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ez nem is rossz ötlet. ;) :D
2013. jún. 26. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ez a problémám nekem is, csak nekem eggyáltalán nem is válaszolnak. Én inkább a személyes találkozások hívevagyok, abban az esetben ha facen vagy skypon jót tudunk beszélgetni. Ebben az esetben élőben is megy. Én mindig magamat adom, akár élőben akár virtuálisan.

35/F

2013. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én fekvőzni szoktam, azért reagálok később, lehet ők is ezt teszik:)
2013. júl. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!