Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is gáz interneten...

Szerintetek is gáz interneten (chat, fórumok) ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon kínban érezném magam, ha valaki megkérdezné, hol ismerted meg azt a bizonyos személyt és a válasz: interneten:/ Igazából én ismerkedtem már neten, de csak rossz tapasztalataim vannak. Nagyon direktnek érzem és zavaró, hogy az 1. benyomás látatlanban történik. Maga a tény is frusztráló, hogy valaki már annyira nem tud mihez nyúlni ezen a téren, hogy elkezd chatelni. Utolsó utáni lehetőségnek látom. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. jún. 26. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gázabb, mint bárhol másutt
2013. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nos abban egyetértek hogy bevallani kínos, de ugyanakkor szerintem hasznos módszer. Én több lánnyal találkoztam már így netes ismeretség alapján, többek között valakivel innen a GYK-ról, és nem bántam meg, egy nagyon kellemes nyarat töltöttünk együtt :)
2013. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégis rommá oltják az embereket itt....
2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tartom gáznak. Mi is neten kezdtük a párommal és a legkevésbé sem tartom gáznak elmondani hol ismerkedtünk meg.

Mondjuk nem is konkrétan ismerkedés céljából voltunk abban a csoportban ahol elkezdtünk beszélgetni.

2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled!
2013. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy bnőm és a pasija fbon ismerkedtek meg ilyen "mindenkinek vissza jelölök és beszélgetek vele" módon. Már 1 éve tart a kapcsolat, és nagyon durván szerelem. :)
2013. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz.
2013. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne net, lehet sosem ismertem volna meg a Barátomat. Ő elmesélte, hogy konkrétan ott keresett jelölteket. Én ezt nem tartottam gáznak. Egy időben én is szórakoztam ilyennel. Rám akadt és mivel olyan aranyos volt első benyomásra, hogy mindjárt beszélgetni kezdtünk. Nekem is volt rossz tapasztalatom az ilyen netes ismerkedjünkkel, de az Ő esetében nagyon kellemes csalódás volt. Lassan 1 éve együtt vagyunk. Szóval hogy a fenébe lenne gáz! Az internet csodája! Végre csodát művelt velem. :)


Ha ez szerinted gáz, intézd máshol a dolgot és nem lesz kínod. Nekem egy percig sincs kínom, hogy bevalljam a netet.

2013. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartom kínosnak, ez is egy ismerkedési forma. Jelenlegi páromat sem ismertem volna meg az internet nélkül, hiszen a baráti csoport, amiben mindketten benne vagyunk, egy fórumon jött össze. Bizonyos fórumoknak sok barátot köszönhetek, és még ha némelyikük messze is lakik, és ritkán is találkozok velük, hálás vagyok értük.
2013. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!