Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bűn az, ha egy fiú...

Miért bűn az, ha egy fiú valami fura ösztönös dolognál fogva, amit nem tud szabályozni sem, nem képes vonzódni a kövér lányokhoz, főleg, hogy a lányoknál sokkal magasabb a mérce a külsőt tekintve?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem bűn ez, csak ha ronda vagy nem nagyon vagy olyan helyzetben hogy válogathass. Szóval csapj le az elsőre aki nem hány le.
2013. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Oktatási Minisztériumi tag vagy? ott vannak ilyen kérdések érettségikor...
2013. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne bűn? Engem sem vonzanak a kövér nők, egyszerűen nem keresem a társaságukat. Hol itt a probléma?
2013. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bűn. Én sem vonzódom a kövér lányokhoz.
2013. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ez bűn?

Ugyanilyen vagyok, mint te egyszerűen nem jönnek be a testesebb lányok.

Nem azt mondom, hogy nem szólok hozzájuk, de mint nő, nem fognak meg.

Bár ebben benne van, hogy én is 177 cm és 62 kg vagyok, szóval nem egy vastag csontozatú srác:D Nyilván hülyén is érezném magam egy 65-70 kg-os lány mellett.

Helyes nam vagyok, max átlagos, izmos meg végképp nem:D Mégis volt több nekem nagyon is tetsző, vékony baránőm (pl 170 cm, 49 kg)

A lényeg: bizonyos határon túl ne érdekeljen, hogy mások hogy néznek ki, és te hogyan nézel ki. Nyilván mossál hajat, borotválkozz és fürödj rendszeresen és tiszta ruhában járj.

Ha nem vagy görcsös amiatt, ahogyan kinézel, hidd el másokat sem fog érdekelni. Ha meg elhajtanak, hát elhajtanak. Volt már részem elutasításban milliószor, de érdekes módon mivel normálisan közeledem, normális elutasítást kaptam. Megalázni pl még senki sem alázott meg. Annyi a titka, hogy érezd, van-e esély, vagy nincsen. Lehet tudni. Ha nincs akkor ne várd meg, amíg a lány számára is kínos lesz a dolog, hanem szépen köszönj el, így emelt fővel távozhatsz:)

Ezt nem mint a csajozás mestere mondom. Csak amit tapasztaltam - nekem bejött. Mondom, tényleg még amikor áltsuli 8-ban szerelmes levelet írtam egy akkor 10-es lánynak, még ő em röhögött ki, hanem egyszer félrehívott és megmondta, nem lesz ebből semmi:D Pedig ilyen suli szépe volt, és megtehette volna, hogy elmeséli minden barátnőjének és jönnek együtt röhögni rajtam:D

2013. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan hogy én meg a csontvázra emlékeztető 30 kilós "kiflifejű" (előrenyúló vékony áll) csajokat nem bírom. Főleg nem ha "piszkosszőke" hajúak is mellé.


De a máik típus amiket nem bírom az meg pont az ellentétje. Ronda rövidkés (még a nyaáig se érő göndör - leginkább fekete vagy erőltetetten festett szőke - haj és 150 kiló.

2013. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bűn, senki nem tehet arról, ki tetszik neki.

Amúgy én nőként külsőleg azért nem raktam annyira magasra a mércét, a lényeg csak az volt, hogy ne legyen sovány és alacsony.

2013. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy bűn.
2013. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Én sem tudok vonzódni a vékony és/vagy alacsony férfiakhoz, nincs ezzel semmi baj. A baj ott kezdődik, amikor bunkó paraszt módon beszél valaki a másikról, dagadt disznó, csontváz, lófejű, stb, mert az még nem jogosítja fel ilyen szintű vélemény nyilvánításra, hogy neki épp nem az esete.
2013. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!