Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek a neten olyan lányok...

Léteznek a neten olyan lányok akik járnak szórakozni és nem csak otthon ülnek?

Figyelt kérdés

Próbáltam beszélgetni neten lányokkal. Mindegyik otthon ülős volt. Ami nem zavar de a buliról hallani se akartak.

A barátnőmet is a neten ismertem meg és ő is utálja a bulikat.

Elfogadtam...de ő nem fogadta el azt hogy én meg járok néha


2013. júl. 2. 19:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Aki a neten ismerkedik az csúnya.
2013. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsatok már...
2013. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jelen!:D

Akármikor rálehetne venni egy jó bulira,de csak megfelelő társasággal^^

2013. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Héé 1-es!

Én tökre jóképű vagyok, kikérem magamnak :D Ja várj, mégse.

2013. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egyesnek igaza van! Én is csúnya lány vagyok, ha nem így lenne, most a nem létező pasimmal pancsolnék a Velencei-tóban...

17L

2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak ilyen lányok:D
2013. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Otthonülős,.........................................,bulizós


Kettő között nincs semmi?!

2013. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki itt fent van,az már alapból társasági lény,érdeklődik más,vadidegen emberek iránt:D És vannak igazán helyesek,szépek is...én:D..xD


Na szóval egy jó bulira bármikor vevő lennék,persze megfelelő,megbízható társasággal.

2013. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedem, élőben nincs esélyem, nem tudok hol. Nem járok társaságba, nincs baráti köröm, de nekem jó így. Vagyis több igényem van a nyugalomra, mint a nyüzsire, de ennyire végletesen sem jó, ha lenne olyan társaság akikre nem sajnálnám az időt és szívesen töltenénk egymással az időt akkor mennék, sajnos még nem találtam ilyen közeget. Fura dolog ez, de valakinél könnyebben elfogadom, hogy eljárkál, bulizik, másoknál meg szóba sem jöhet. Nekem beülni egy kocsmába 4-5 emberrel is buli. :)


22/N

2013. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Többnyire neten ismerkedtem, de ettől függetlenül szeretek elmenni koncertekre. Nem mondom, hogy veszett sokat járok, de ha a párom ilyen téren aktívabb lenne, akkor valószínűleg többet mozdulnék ki vele (vagy olykor nélküle)
2013. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!