Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen kegyetle a termész...

Miért ilyen kegyetle a természet, hogy mindig annak tetszünk, aki nekünk nem tetszik és az tetszik nekünk, aki észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Nekem az alacsony, pici, cuki lányok jönnek be, de ehelyett ilyen kövér csajok nyomulnak rám folyton.
2013. júl. 2. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem is így van, mondjuk én a magas lányokat kedvelem, és még csak nem is vagyok ronda sem. :D De magas lány meg ritka, aki egyedülálló. :D
2013. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mondom h soha nincs így de azért nem ez a jellemző.
2013. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi a természet nem kegyetlen, de ezen párszor midnen tini átesik, de hamarosan te is találsz olyan lányt aki neked tetszik és te is neki. Ha nem igy lenne senki nem élne párkapcsolatban, házasságban. De mindenkivel volt ilyen is hidd el amit te irsz.
2013. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Összetenném a két kezem, ha legalább a kövér csajok akarnának tőlem valamit...
2013. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!