Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Nem tetszik...

Mit csináljak? Nem tetszik elég lány!

Figyelt kérdés
Egyszerűen a nők 99.5%-át rondának tartom, nem tudnak tetszeni, az átlagos nők nekem rondák. Full hetero vagyok, mégsem tudok a TV-ből sem 2-3-nál több olyan nőt mondani, aki tetszene. Elég egy pillanat, amikor nem tetszenek és azokból is végleg kiábrándulok. Ez már egész kiskoromban is így volt, volt egy barátnőszerűségem akinek egyik reggel egy csillámpor ragadt az arcára, és én akkor végleg kiábrándultam belőle, szerintem nem is nagyon beszéltem utána vele. Van olyan lány akit a haverok egyöntetűen egyetemes nőállandóként definiáltak, nekem meg egyáltalán nem tetszik. Nem tetszik a sminkjük, a bőrük, az orruk, a szemük és ha valamelyiken egyszer meglátok egy fülbevalót ami még lóg is, onnantól végleg undorodom tőle. Annak meg mennyi esélye lesz hogy valaha találok egy olyan lányt aki tetszik, nem foglalt és esetleg még én is tetszem neki?
2013. júl. 3. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Cool. Gratulálok neked és a problémáddal pedig orvoshoz kellene fordulnod! EZ nem poén vagy sótlan megjegyzés.


Ha a korod megmondanád és 18 év alatt vagy akkor még menthető az állapot!

2013. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
nekem valamiért szimpatikus vagy :D
2013. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2013. júl. 3. 21:19
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel én is így vagyok!
2013. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2-es te legalább szép vagy? :)
2013. júl. 3. 21:20
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Én is ugyanilyen válogatós vagyok, bár egy csillámpor miatt nem szeretnék ki valakiből. És tényleg szimpi vagy.


17/L

2013. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Végig sem olvastam... már ott abbahagytam hogy milyen "barátnőszerűség" és 1 csillámpor miatt kiábrándultál a "barátnőszerűségedből"?? -.-"

Te is egyedül öregedsz meg... Fordulj orvoshoz...

2013. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi. De kicsit rossz így, pláne hogy vannak egyéb dolgok amik még nagyon tudnak irritálni, például ha nem elég intelligens vagy nagyon vallásos, meg még van egy pár:) Félek hogy annyira leszűkítem ezzel a kört, hogy talán a kontinensen sincs olyan nő aki megfelelne, és minimum ne idegesítene:/
2013. júl. 3. 21:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de ezek után érdekelne, hogy te annyira jól nézel ki? és mi lenne, ha egy általad szépnek tartott csajnak véletlenül bejönnél de egy reggel -óh jaj!- csillámpor ragadna az arcodra és a csaj elhagyna?
2013. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok, szerintem ha találsz olyat aki vonz és tényleg megszereted akkor nem ábrándulsz ki. Viszont elfogadóbbnak kell lenned, mert nincs tökéletes és előbb utóbb a hibáival együtt "kell" megszeretned valakit. Akit szeret az ember azt elfogadja ha valami apróság változik meg rajt, nem arra gondolok, hogy felszed 20kgot, de ha egy pattanástól visszariadsz akkor marad a hosszútávú farokverés.


22/N

2013. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!