Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha már belefásulta...

Mit tegyek, ha már belefásultam a csajozásba?

Figyelt kérdés
Hiába hívok meg akárkit randira, semelyik lány nem hajlandó eljönni, vagy már azzal kezdi, hogy csak mint barátként. Nem hiszem el, hogy ennyire nem tetszem senkinek. Már undorodom az egész udvarlósditól. Nincs egy értelmes lány se a környezetemben, aki szabad lenne. A várakozásból is elegem volt, már 22 éves vagyok és egyetlen lány sem volt még, akit érdekeltem volna, vagy érdekelt volna, de nem csalódtam benne.

2013. júl. 4. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22 évesen nem fásulhattál bele mert jönnek a 30as évek aho la legtöbb csajt lehet meghuzni :D ne legéyl hülye kicsit emeld fel a buksidat és legyél tökös akkor majd elmennek veled randira.
2013. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezd el berángatni őket a bokorba!
2013. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid a lányokkal kapcsolatban magadhoz képest. próbálkoztál "kevésbé szép" lányoknál is?
2013. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit rosszul csinálsz?
2013. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kevésbé szép lányok: ha a közepes kategória, az nagyon jó lenne, de ritka. Vagy nagyon tetszik valaki, vagy épp nagyon ronda. Ha taszít, akkor nem fogom erőltetni.
2013. júl. 4. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor bokrosodj ki.
2013. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
énis egycipőbe jártam veled...míg nem találkoztam egy fullos csajjal.....most meg azvan hogy inkább lennék a helyedben, mert meguntam már hogy állandóan van mellettem valaki
2013. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanitt tartok, pedig már nemsokára 27 leszek, de még egy lány sem jött el velem randizni, pedig rengeteget próbálkoztam már.
2013. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinálok rosszul, pedig valamit biztosan. Komolynak és érettnek tartom magam, szeretnék komoly kapcsolatot, de nem tudok olyanokkal mit kezdeni, akik lükék és "élj a mának" hitvallásuk van, semmi céltudatossággal. Egyszerűen nem bírom a züllött alakokat. Az szerintetek nagy elvárás, hogy ne dohányozzon, ne részegedjen le, lehessen vele tervezni, komoly kapcsolatot építeni?
2013. júl. 4. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól, ennyi az egész. A lányoknak csak a külső számít, ha azzal nem állsz jól, akkor max pénzzel tudsz nőt szerezni.
2013. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!