Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetek meg egy...

Hol ismerkedhetek meg egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki szereti, ha többször gyerekesen viselkedek. Ha bohóckodva szólítanám le pl. ha hülye fejet vágnék neki és jót nevetne mellé tetszene is neki. Tehát nem azt nézné, hogy olyan legyek, mint az átlag. Szeretném többször megnevettetni, néha ijesztgetni, mellé romantikázni és teljes szívemből szeretni. Legjobban erre vágyok, mert tudom furcsa ember vagyok, de szeretném, ha valaki elfogadna úgy ahogy vagyok. 23/F
2013. júl. 5. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas kis szardarab vagy hogy privátban anyázol! Egyébként sem kellesz a kutyának sem! Nem véletlenül! Akaszd inkább fel magad!


xbox34! Ez aztán a név!

2013. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

még neked áll feljebb te rin..yó..


alapból beszóltál köc..ög..


Mennyi hülye jár ide kérdezni...



# 7/11 Időpont 07-05 17:21

2013. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
9-s nem egétnélek be egyáltalán, azért tudom hol a határ! :D Én eléggé egy érzelmes romantikus alkat vagyok, de valahogy az ismerkedés nehezen megy és azért tudnék ugy ismerkedni, ahogy leírtam, csak sajnos sok embernek az gondolja, hogy ki ez a hülye meg honnan szökött. :(
2013. júl. 10. 21:33
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem is értelmeset írt privátban,nem tudom,mi baja,pedig én nem is írtam semmi rosszat..
2013. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!