Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet esélyem egy 30-as évei...

Lehet esélyem egy 30-as évei közepén járó nőnél? Nem feltétlenül csak szexuálisan érdekel.25F

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy ilyesmi korú nő, aki nagyon bejön. Sokszor együtt utazunk reggelente, ilyenkor tök jókat beszélgetünk stb stb. Szerintem én is szimpatikus vagyok neki, de nem tudom hogyan kezdeményezzek nála. Egyáltalán próbálkozzak-e?
2013. júl. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet esélyed nála. Vannak, akik a fiatalabbakra buknak. Próbáld csak meg!
2013. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért puhatolózz körbe kicsit nincs-e párja, mert ha csak simán közvetlen nő, akkor könnyen cikis helyzetbe kerülhetsz. 25 évesen szóba is jöhetsz nála, nem sok az az öt év, hogy ha eléggé hasonlóak vagytok. Ha ő még simán elmegy fesztiválokra mondjuk, akkor elég fiatalos ahhoz, hogy jól kijöjjetek. Én két hét múlva megyek egy rokon esküvőjére, a rokon 38 éves tanárnő, a férj pedig a 24 éves volt tanítványa. Szóval minden lehetséges :)
2013. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán lehet esélyed. én is hasonló korú nő vagyok.

a lényeg, hogy szabad-e a nő.

2013. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
..."30-as évei közepén járó"...Nem tudom pontosan mennyi, de valószínűleg több, mint 30 egy pár évvel. Mint tudjuk nőnél ilyet nem illik kérdezni csak visszaszámoltam az elhangzott infókból. Egyébként nem néz ki annyinak, mert sportos, meg színesen öltözködik.
2013. júl. 5. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
amennyiben egyedülálló és nyitott egy kapcsolatra, simán lehet esélyed
2013. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!