Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Megismerkednétek egy...

Lányok! Megismerkednétek egy olyan pasival mint én, lenne esélyem valakinél?

Figyelt kérdés

Kicsit magamról pár jellemzés : 185 cm és 108 kg , szemem színe zöld , hajam sötétbarna (vállig érő haj) , rockeres kinézet .

Békés megyei lakos vagyok .

Kérhetem privátban az üzeneteket



2013. júl. 5. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Bmeg de ronda embert vizualizáltam...
2013. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda szörnyűség...
2013. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hé haver adtól még hogy valaki több mint 100 kg nem biztos hogy dagadt !!
2013. júl. 5. 22:08
 4/6 anonim válasza:
50%
Így van,ha egy kicsit gondolkoznál(amit valószínűleg nem szoktál,mert eleve bunkó vagy másokkal),akkor rájöhetnél,hogy az izom nehezebb,mint a zsír...Apukám is 100 kg,174 cm, 16 éves korától folyamatosan gyúrni jár,és nem dagadt...Persze szaladtak fel rá plusz kilók,de nem túlsúlyos.Persze,hogy ennyiben igazat adjak neked az ilyen eset tényleg nem túl gyakori,de azért mégis.
2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én bírom a rockeres beütésű srácokat :) meg azt is ha valaki magas. és ha arányos a tested akkor szerintem baj nem lehet :)
2013. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a hajjal van a gond...
2013. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!