Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők szerint mennyire szánalm...

A nők szerint mennyire szánalmas az a férfi, aki utálja a gyerekeket és a csecsemőket mert számára teljesen kibírhatatlanok és elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés

Ez rám is jellemző. 32/F


Sikongatnak, összevissza hangoskodnak, nemrég amikor a vonaton ültem és ez mellett a kisgyerek felrakta a talpát az ablaküvegre, majd elkezdett az ülésen ugrálni hangosan sikítozva. Inkább átmentem egy másik kocsiba ahol hangos csecsemősírás fogadott. Addig mentem amig csendes kocsiban helyet nem találtam. Szinte fortyogott bennem a düh, ha ide is jött volna kisgyerek vagy csecsemő, lehet hogy inkább a következő megállónál inkább leszálltam volna a vonatról. Soha nem akarok apa lenni, nem az én idegzetemnek való.



2013. júl. 7. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Én is utálom a gyerekeket soha nem is akarok! Engem is idegesít,mikor ülök a buszon vagy bárhol és egy kisgyerek elkezd üvölteni,hisztizni meg ilyenek! Ilyenkor inkább zenét hallgatok jó hangosan hogy ne is halljam mit művelnek!Legszívesebben odamennék és helyre raknám a kölykök!

23/L

2013. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Engem nem taszít, én is ilyen vagyok lány létemre.
2013. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem szánalmas, de a nők többsége előbb vagy utóbb gyereket akar (ez van belénk kódolva).
2014. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Nem gáz, én se szeretem őket és nem is akarok.

24/L

2014. dec. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az a fura, hogy én is majdnem így vagyok ezzel, és az a legfurább, hogyha egy kisgyerek minél közelebbi rokon, annál jobban kibírom, sőőőt... unokaöcsémet nagyon bírom, pedig még beszélni sem tud, de jókat labdázunk, tapsikolunk, meg ilyenek és érdekli nagyon a szemüvegem, meg a szakállam, amit szerintem ki is tépne, ha több ereje lenne :-D
2014. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ui.: ja, meg az a gyerek nem debil. Mint sok másik, amiket lehet néha látni erre-arra pl. tömegközlekedésen primkó szüleikkel. :-D
2014. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Semennyire,én sem birom õket elviselni,hiàba vagyok 33 éves.
2014. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a géneket jobb is, ha nem viszitek tovább....
2014. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
En tokre megertelek, engem is idegesitenek. Sosem ertettem a noket, akik olvadoznak a kisgyerekektol. Egyszer majd en is szeretnek pedig gyereket, de az enyem majd nem lesz ilyen hulye, hogy ok nelkul uvolt meg hisztizik, mivel a legtobb ilyen bobmolo idegesito gyerek azert ilyen, mert nem foglalkoznak vele normalisan a szulei. Sokszor latok olyat, hogy uvolt a gyerek, az anyja meg csak rangatja ahelyett, hogy megnyugtatna. Vagy esetleg totalisan leszarja, hadd uvoltson. Szerintem ha lesz sajat gyereked, az nem fog majd idegesiteni. Remeljuk.
2014. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én se szeretem az üvöltő gyerekeket - miért, van egyáltalán olyan? Távolsági buszon szoktam utazni hetente többször, és azért is engedem magam elé a gyerekeseket, hogy lássam hova ülnek, én pedig tőlük minél távolabb foglalok helyet. :D


De szeretnék apa lenni, a saját gyerekeimet meg csak el bírnám viselni, mert egyből szeretettel állnék hozzájuk, nem úgy, hogy nyugodtan szeretnék utazni, erre beraknak mellém egy ki nem kapcsolható riasztót.

2014. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!