Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők szerint mennyire szánalm...

A nők szerint mennyire szánalmas az a férfi, aki utálja a gyerekeket és a csecsemőket mert számára teljesen kibírhatatlanok és elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés

Ez rám is jellemző. 32/F


Sikongatnak, összevissza hangoskodnak, nemrég amikor a vonaton ültem és ez mellett a kisgyerek felrakta a talpát az ablaküvegre, majd elkezdett az ülésen ugrálni hangosan sikítozva. Inkább átmentem egy másik kocsiba ahol hangos csecsemősírás fogadott. Addig mentem amig csendes kocsiban helyet nem találtam. Szinte fortyogott bennem a düh, ha ide is jött volna kisgyerek vagy csecsemő, lehet hogy inkább a következő megállónál inkább leszálltam volna a vonatról. Soha nem akarok apa lenni, nem az én idegzetemnek való.



2013. júl. 7. 14:49
1 2 3
 21/21 Dr.LaDePanda válasza:
0%

Istenem !!! ajándékozz meg 1 normalis nem pláza ribi novel aki szereti ugy a gyerekeket mint én !!!


-azt ide irt a 18 éves gyerek -.-


nem azert 32 evesen nem szereted a gyerekeket, nem is akkarsz apa lenni... nem ertem, mi ertelme az életnek család nélkul? legalabb ha nem lesz családod tegyél olyan dolgot ami megváltoztatja a jovot a kovetkezo kórnak, még ha csak 1 pillanatra is csak 1 kicsit, mert más meg sír a halálos ágyán h élni akkar meg minden szeretne csinálni azt minden korosztályba gyerekek,emberek halnak meg. nem tudom en elgondolkodnek a helyedbe,


-mi az élet értelme?

-mit jelent a család, család alapitás?

-mi lesz velem család nélkul a jovoben


ezt a 3 kérdést gondold A-Z ig és ha akkor is igy vagy ... hát mit ne mondjak én azt mondom éljen helyetted olyan gyerek, fiatal felnott aki normális életet akkar élni


de ezt most ne ved a szivedre :)

2014. dec. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!