Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tudnátok tanácsolni mi...

Mit tudnátok tanácsolni mi lenne a jó?

Figyelt kérdés
Szeretném ha tényleg jó tanácsokat adnátok nekem minden tanácsot előre is köszönök! Az a helyzet hogy szerelmes vagyok egy lányba jó ideje de Ő hallani se akar rólam. Egész egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Nem szeretném már többször zaklatni (noha eddig se zaklattam)pedig Ő azt mondja hogy igen. Jó lenne már tényleg elfelejteni és elfelejtenem. De azért magamat sem ítélhetem el többször álmodtam már vele. Van ez úgy hogy valaki reménytelenül szerelmes de nem jó. Biztos hogy a lány nem akar semmit úgy hogy én már nem is próbálkozok vele de nem tudom elfelejteni s igazából a szerelmet elfelejteni. Jó lehet még csak nem is ismerem de rossz fáj mindig arra gondolok kombinálok hogy kivel van vagy nincs pedig aztán tényleg semmi közöm hozzá! Jó lenne egyszer már úgy szerelmes lenni aki azt tényleg viszonozza de nem becsapottan és nem úgy hogy nekem ez is jó lesz alapon. Valakit igazán szeretni és tényleg. Sokszor van eszembe ez a Lány de tudom maximálisan hogy semmi nem lesz igazából nem is volt de mit tudok tenni én így is szerelmes vagyok belé és jó lenne ha már vége lenne ennek. Az a helyzet hogy én egy eléggé romantikus és mély érzésű pasi vagyok. Hát ennyi 30/F

2013. júl. 7. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hallani sem akar rólad, akkor pucéran fejen állva is pöröghetsz előtte a strandon, akkor sem fogsz neki kelleni. Lépj tovább :)
2013. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Jó lehet még csak nem is ismerem de rossz fáj mindig arra gondolok kombinálok hogy kivel van vagy nincs pedig aztán tényleg semmi közöm hozzá!"


Ebben leírtad a lényeget, úgyhogy szerintem felejtsd el, hisz ő megmondta, hogy nem akar tőled semmit, főleg, ha zaklatásnak vette a közeledésedet. 31N

2013. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!