Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek csak 19-20 éves korában...

Akinek csak 19-20 éves korában lesz először barátnője, az jobban örül neki, mintha 14 évesen kezdte már volna?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát. én igen
2013. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 xKakashix ***** válasza:
Hát ennyi év után valószínűleg, én örömömben ketté fejelném az ajtómat xD
2013. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

nemfeltétlen.

én világ életemben bunko voltam a lányokkal, de csak kellő szinten, és 15 éves korom óta mindig volt barátnőm.

egy ismerősöm 20 éves. nemrég szakított, de ő egy papucs. mindnet megtett a csajnak, (sztem még a fenekét is kinyalta) és most totál maga altt van, mert kevésnek hiszi magát....szóval akkor melyik is a jobb?!

2013. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát én is
2013. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok... sose volt még csajom, pedig sokat próbálkoztam. Azonban mára rájöttem, hogy nincs értelme utánuk koslatni. Mindig irigyeltem azokat, akik kedvükre csókolózhatnak, meg ilyenek. DE nem értem, hogy egy hülye kis 14 évesnek minek barátnő... azt se tudja, hogy mi az a szerelem. Viszont 19 vagy 20 évesen már van értelme egy kapcsolatnak. És biztosan jobban megbecsülik egymást a párok, mert ezek már hosszú életű kapcsolatok lesznek, nem tiniszerelmek, meg ilyenek.
2013. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a 4-es vagyok: kicsit jobban elgondolkodtam a kérdéseden, de már írtak itt jó dolgokat, és én azt gondolom, hogy a 3-as hozzászólónak van a legnagyobb igaza, ugyanakkor az 5-s sem elhanyagolható :) Erről a témáról sokat lehetne vitatkozni, viszont én mégis azt mondom, hogy jobb 19-20 körül elkezdeni, mert tartósabb lesz.
2013. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igazság szerint a tipikus lebunkózott és egyébként tényleg bunkó serdülőkor óta mindig csajozó fiúk is elég papucsok tudnak lenni, mégha csak kampányidőszakban is. előadhatják a menőmanót de jelentős ideig ők is adják az édibédit csakhogy imponáljanak a csajnak.ha nem is egy 19-20 éves de egy 20+ na az aki nem csicskul a lánynak...mertha tényleg csicska lenne akkor már rég összejött volna egy rémronda lánnyal csakhogy legyen valakije. 20fölötti, mondjuk 25 körüli egyedülálló srác legtöbbször úgy van vele hogy ha lesz valaki akkor lesz de nem idegesíti már magát az egészen. na az ilyeneket nem lehet már irányítani hogy" a barátaiddal való közös meccsnézés helyett velem kell andalognod a korzón és kész" furcsa a hasonlat de: aki rengeteget ült a sitten az kevésbé fél hogy visszakerül oda(és itt a sitt helyett a magányt kell érteni)
2013. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző! én 19 éves vagyok, magányos, és én sem csicskulok egy lánynak :) szóval lehet, hogy éppen egy 25 éves meg igen. Ezt soha nem lehet tudni, hiszen embere válogatja :)
2013. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és még nem volt barátnőm.15 évesen egy nálam 1 évvel idősebb csaj hülyített kb fél évig.Elvárta,hogy körbeugráljam és én voltam akkora ökör,hogy csettintésre ugorjak.Fél év után benyögte,hogy ne találkozzunk már,mert van valaki akiért oda van.Az ideg szétvágott kb...


Aztán rájöttem,hogy nem is kell nekem barátnő.Vannak különleges barátaim(értsd:szexpajtás) és velük teljesen jól elvagyok.Velük megbeszélhetek bármit,szexelünk,ahogy nekünk jól esik,nem kell randira vinnem,nem kell eljátszanom a sok értelmetlen dolgot,amit elvárnak a lányok stb...Olyanok,mint a nagyon jó barátok,csak annyi különbséggel,hogy szexelünk.


Most 20 évesen már kezdek azon gondolkodni,hogy már talán érdemes lenne egy velem egykorú lányt keresni.Már a legtöbb kinőtte a tini korszakát és tud értelmes módon gondolkodni...Félreértés ne essék,van kivétel!Van olyan lány ismerősöm,aki 16-17 évesen is nagyon éretten gondolkodott és nem játszotta el a királylányt,akit körbe kell ugrálni,különben bevágja a durcit.És mielőtt bármi vád érne,nem alázom meg a nőket,nem nézem le egyiket sem.Tisztelem őket!


A kérdésre válaszolva én biztosan jobban fogok örülni egy barátnőnek ebben a korban,mint 15 évesen.

2013. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző: te most saját magadnak mondasz ellent, hiszen ha eddig is megvoltak a "különleges" barátaid akikkel mindent megbeszélhettél. Akkor felmerül a kérdés: miért kezdted el hirtelen igényelni a barátnőt? E gondolatmenetet követve pedig randiznod kell vele, foglalkozni... stb.
2013. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!