Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezik szerelem...

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

elmondom a történetem:

egyik barátom révén megismertem egy lányt. már ránézésre is szimpatikus volt, amikor megszólalt, megfogott a hangja, aztán még énekelni is elkezdett.. nem kell mondanom, kb elolvadtam. :)

még sose váltott ki belőlem senki ilyen heves érzelneket, inkbb ilyen plátói az egész.


várnám általánosságbanis a válaszokat. :D

17/l



2013. júl. 7. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

igen létezik !!!!

saját tp.

2013. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Létezik, átéltem :)
2013. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és valami jó sült ki a dologból? netán kapcsolat? vagy csak ti is belehabarodtatok valakibe?
2013. júl. 7. 21:49
 4/17 anonim ***** válasza:

én nem hiszek benne

Az első látásra szerelmet egy csomóan azzal teszik összefüggésbe, hogy szimpatikus, de mivel nem ismered még konkrétan, nem tudhatod, hogy mennyire van sok közös pontotok. Szerintem a szerelem, meg a szimpatikusság két külön dolog.

2013. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 xKakashix ***** válasza:

Véleményem szerint, ez a szerelem első látásra csupán külsőségek alapján létezik, vagy hogy mondjam. xD

Hisz semmit sem tudsz a srácról/lányról, aztán megismered és kiderül, hogy mennyire rossz személyisége van, de ne legyen igazam. :D

2013. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de ez sokkal intenzívebb, mint hogy "szimpatikus"..
2013. júl. 7. 21:52
 7/17 A kérdező kommentje:
valószínűleg teljesen hetero.. csak azt szeretném megtudi hogy tényleg érezhetem-e, vagy csak beképzelem magamnak..
2013. júl. 7. 21:54
 8/17 anonim ***** válasza:
de azt honnan tudod? Hisz még nem ismered annyira, hogy szerelemnek lehessen nevezni kell ahhoz egy bizonyos idő, mire megismered, hogy tud mit szeret, mit nem stbstb. Vagy ha ismered már annyira akkor bocsi csak nekem nem jött le ez a leírtak alapján. De ha neked összejön ,akkor biztos megváltoztatom erről a véleményem :)
2013. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kémia meg a szerelem nem ugyanaz
2013. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt általános iskolás évfolyamtársamat láttam 5 év után. Nagyon megváltozott... megnőtt lefogyott kikerekedett. Nekem az szerelem volt első látásra:D (D-s méret *.*) :D 1 évig jártunk nagyon szerettem.

De egy számomra tökéletesen kinéző utcai ismeretlen lányba nem tudnék így beleszeretni csak simán vonzónak találnám.

2013. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!