Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 körüli egyedülálló nők, ha...

30 körüli egyedülálló nők, ha látnátok egy parkban egy korban hozzátok illő, szimpatikus férfit, aki éppen rajzol vagy fest, akkor oda mennétek közelebb megnézni, mit csinál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Előző:) Na igen én is így gondolom, ezért is mondtam annak aki ezt a tippet adta,hogy szerintem ez nem annyira 'hatékony'..
2013. júl. 9. 14:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem is azért mennék oda hozzá hogy pasit szerezzek magamnak, hanem mert szívesen ismerkedem különleges emberekkel és kíváncsi lennék a lelkivilágára, amit a képein keresztül bizonyos százalékban meg is ismerhetek!
2013. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
csillagánizs: sokfélét szoktam,de leginkább fák,arcok és régi épületek amik érdekelnek, illetve olyan dolgok,amiknek van valami karakterük.
2013. júl. 9. 14:23
 14/17 anonim ***** válasza:
És milyen technikával dolgozol? Olajjal festesz? Esetleg akvarelleket készítesz?
2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Főleg akril,mert sokoldalú anyag és nincs szaga. Pasztellel is viszonylag sokat dolgoztam,de mostanában kevesebbet használom. Akvarell ,olajpasztellel és szénnel is szoktam dolgozni.Az akvarellt szeretném,ha jobban menne:)
2013. júl. 9. 15:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Az akvarell nekem is nagy álmom! Bár én nem tudok festeni... Inkább más területen élem ki kreativitásomat.:)
2013. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is művész vagyok, úgyhogy tuti odamennék.
2013. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!