Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan flörtöljek?

Hogyan flörtöljek?

Figyelt kérdés
Ha pl. valami közlekedési eszközön vagyok, vagy utcán, stb, hogyan flörtöljek? Nem egyszer kerültem olyan szituációba, hogy egy helyes srác engem bámult, én meg ijedten-félősen-nem tudva, mit kell csinálni a földet kezdtem nézni.14/L

2013. júl. 10. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz, mosolyogj :)
2013. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól.
2013. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xKakashix ***** válasza:
49%
Nézz vissza rá, szemezz vele egy picit, mosolyodj el és fordulj el. Tudni fogja, hogy mi a szitu. :D
2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Domboritsd ki a melled, csucsoritsd a szad, szopogasd az ujjad.
2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből flörtölni ha rád néz egy srác. Nézz vissza rá, mosolyogj, és ha van bátorsága hozzá akkor odamegy hozzád beszélgetni. Nyilván ő fogja felhozni az adott témát, szóval fogsz tudni miről beszélni ;) de ha külön a flörtölés érdekel akkor írj privit, és segítek. 15/f
2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xKakashix ***** válasza:
100%

#4

Ember ne adj már neki ilyen tanácsokat xD

Nem ribi, egy 14 éves lányról beszélsz :D

2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimész nyugatiba, és felszállsz a monori vonatra. ott álltalában flirt-ök közlekednek :D
2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!