Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a neten...

Miért van az, hogy a neten anonimként a lányok fenn hangon terjesztik magukról, hogy rendes fiút keresnek, de élőben egy ilyen lánnyal sem találkozni?

Figyelt kérdés
Még mielőtt írnátok, nem a diszkókban keresgéltem lányt, nem is járok ilyen helyekre, teljesen átlagos, csendesebb lányokról is kiderül mindig, hogy csak a külsőségek érdeklik, miért van ez, miért kell a neten mást állítanotok lányok?

2013. júl. 10. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
ez azért van, mert olyanok vgyunk, mint a rubik kocka, és attól függ melyik oldalunkat mutatjuk, hogy épp melyik dimenzióba lépünk be mentális síkon... lehet rossz dimenzióba vagy
2013. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdezőkben nem merül fel a kérdés, hogy mentálisan vajon van-e bennük valami, amire fel lehet figyelni?
2013. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem a külsőségek érdekelnek, nem azt jelenti, hogy minden jöttmentnek van nálam esélye. + nekem ismernem kell valakit már valamennyire - nem csak annyira, hogy tudom hogy rendes és kedves, ettől még nem lesz érdekesebb senki - hogy bármiféle véleménnyel legyek róla. Viszont eléggé elutasító vagyok úgy általában az emberekkel szemben, szóval velem ezért nem találkozni élőben, ritkán állok szóba másokkal.
2013. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezhetném, miért van az, hogy a fiúk stb. stb.... Csak én felfogtam, hogy pl. az utcán nem szokás odamenni olyanokhoz, akik nem tetszenek, csak mert azt gondolod, hogy biztos nagyon aranyos, csak meg kell ismerni. Egyértelmű, hogy először külső alapján ítéljük meg az embereket.
2013. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem te egy lúzer vagy! És fogalmad sincs arról, hogy hogyan kell csajozni.

Az meg más kérdés, hogy össze-vissza ígérgetnek a barátnők mindent, amíg éppen nem vagyunk együtt, aztán mikor a tettek mezejére kell lépni akkor nem úgy lépnek ahogyan előre beizzítottak minket...

2013. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért mert a lányok tudatukon kívül összetévesztik az őszinteséget a valósággal. Náluk a rendes fiú azt jelenti, hogy magas és helyes. Ez az alap. Minden más csak utána jön, ha ez a kettő adott. Tehát a rendes nem a belső értékekre vonatkozik, hanem arra, hogy rendben van testileg, arcilag etc. A többi már csak extra és formálható. Azt vallják, hogy csak nézzen ki jól, majd ők a saját ízlésük szerint formálják a viselkedését, a belső értékeit. Ez megsúgom, legtöbbször nem szokott sikerülni és ezután jön az, hogy minden fiú szemét lesz a szemükben (aki nem néz ki jól, az nem lesz férfi a szemükben), sőt sokszor ennél tovább mennek és kapnak egy babát a pasitól, aki ezután fog majd lelépni. Csak szét kell nézni a nagyvilágban, nyüzsög a 30-40 közötti gyermekes magányos anyuka.
2013. júl. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam mondani, hogy összetévesztik az őszinteséget a b.nk.sággal.
2013. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert kamuznak, ilyen egyszerű.

Vetítgetnek itt hogy kisugárzás meg önbizalom meg figyelmesség, meg kiskutyafäsza karikára vágva, oszt az első sportkocsis pénzes bunkóval lelépnek. Álszent, sunyi szövegből még ma is kijut nekünk bőven.

2013. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Jólvan, fonjátok is be egymás haját, hátha attól jobb lesz, hogy mind ugyanazt a baromságot hajtjátok.
2013. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Miért van az,hogy a neten anonimként a fiúk fenn hangon terjesztik magukról,hogy rendes lányt keresnek,de élőben egy ilyen fiúval sem találkozni...:)
2013. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!