Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk válasza érdekelne, a...

Fiúk válasza érdekelne, a szituáció: ír neked (/nektek) egy lány, akivel kb. fél éve megszakadt a kapcsolat (az ő hibájából), de bocsánatot kér, amiért 'visszalépett'?

Figyelt kérdés

És te azt válaszolod, hogy nem haragszol, meg mikor megkérdezi, zavar-e téged (mármint azzal, hogy írt, ill. néha beszéltek újra), azt mondod nem zavar?


A kérdés: ezt komolyan gondolod, vagy csak nem akarsz bunkó lenni vele? (főleg hogy ő előzőleg az volt-nem írt vissza, de aztán elmagyarázta anno, hogy miért. ) Mert ugye le lehetne rögtön rázni ha akarnád. Ill. , ha korábban bejött a lány, lenne-e még nálad esélye "úgy"?


Előbb kiírtam,hogy akik akarnának véleményt mondani írjanak privit,de azt törölték a moderátorok,mert a kérdésből nem derült ki,mit akarok:D Szóval aki addig írt,annak köszönöm:)



2013. júl. 11. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtam vissza, de választ nem kaptam...
2013. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolta.Én is komolyan gondolnám.
2013. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos ,hogy értettem ezt :D de én komolyan gondolnám

mert ha zavarna akkor elküldeném a .....

2013. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: Ne haragudj,írtam privit!


Többieknek köszönöm szépen :D

Még írhattok légyszi:)

2013. júl. 11. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha épkézláb magyarázattal tud szolgálni arról, hogy miért nem keresett, akkor természetesen elnézném ezt a kis kisiklást.
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Írhatnátok még...

2013. júl. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!