Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan "kokcka" csaj,...

Van itt olyan "kokcka" csaj, aki mondjuk átlagos kinézetű (vagy persze jobb), és ismerkedne?

Figyelt kérdés

persze nem kell hogy kocka legyen, csak én szeretek néha elhülyülni egy egy játékban, és sokan ezt nem preferálják...

ha létezik ilyen, megtenné hogy ír? :D



2013. júl. 12. 18:29
1 2
 11/14 black(TM) válasza:
növekvö tendenciát mutat a kocka lányok száma ugyhogy türelem barátom
2013. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én meg úgy tudom, hogy a "White hat hacker" épít, a "Black hat hacker" rombol :)
2013. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a gamer játszik. a kocka kicsit más. siralmas, hogy kockának tartják magukat azok, akik egész nap facebookon tespednek és 10 éve ugyanazt a szaros counter strike-ot nyúzzák.
2013. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akkor mr profi elöző, ha azt mondom most kockulok egyet, az nem jelentheti azt hogy a világ legnépszerűbb és legjobb online akciójátékával töltöm el az időt?
2013. júl. 31. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!