Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mikor volt az első...

Nektek mikor volt az első barátotok/barátnőtök meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés

Írjatok kor is (mostanit is)

Barátotok/barátnőtök kora ?

s ekkor milyenek voltatok visszahúzódók "menők"

hogy jöttetek össze ? (nem kell kifejteni csak pl.: facebbokon )



2013. júl. 12. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2005 szeptember 2012 március, 6,5 év ebből 1,5 együtt élés! Ő volt 16 éves én voltam 17,5 éves. Akkor még nem volt fb meg iwiw :D, mi egy nagy bandába jártunk, mert mi rockerek voltunk! Most vagyok 26 vagyis leszek márciusba ő most 24,5 éves és egy 3. személy miatt mentünk szét tehát áprilisba lesznek 2 évesek!
2014. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az szép:)

A végkifejlethez pedig sajnálom:(

2014. jan. 29. 19:38
 13/13 anonim válasza:

15 voltam o 18, ő volt a város nagymenője talán még mindig az😂

Közös baráti társaság, aztán elhivott bulizni, anyukám nem engedett akkor sehova volt is ez miatt vitank egyszer hetekig nem szóltunk hozzá, még apahoz is költöztem, nagyon kiakadtam mert már ezt is készpénznek vettem, egyszer elhivott találkozni aztán meg is csókolt.

5 hónapig voltunk együtt, megbeszeltuk, masra vagytunk mindketten, békességben váltunk el igazából azóta egyszer megint majdnem osszejottunk, de az hosszú.

Mar lezartam, volt azóta barátom és van is, de szép emlék volt, tisztelettel beszélek róla a mai napig.

2022. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!