Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, nektek tetszenek az...

Srácok, nektek tetszenek az ilyen stílusú lányok?

Figyelt kérdés

akik nem hordanak cicanadrágot, sem mély dekoltázsú felsőket felpolcolt mellekkel, az arcukat nem takarja 3kg smink. hanem jobban szeretik a laza sportcipőket, a normális nadrágokat, a lenge, laza pólókat-ujjatlanokat, és általában csak szempillaspirál van rajtuk, vagy az se, ja és semmi bizsu. mindezt igényesen, összeválogatott darabokkal teszik, szóval nem igénytelenek. mi a véleményetek ezekről a lányokról? zavarna titeket, h nem áll be a sorba,pl a felkontyolt hajjal, meg a push-up os melleivel?

15/L



2013. júl. 13. 01:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

pedig a cicanadrág jódolog :D

persze nem a vizilovakon

2013. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszenek. Aki most tetszik, az is pont ilyen, mint ahogy leírtad. De ő emellett gyönyörű, okos, szerény, van stílusa, és még tudnám sorolni...
2013. júl. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
akkor tényleg nagyon szeretheted:)
2013. júl. 13. 01:40
 14/27 anonim ***** válasza:

Mi a baj a bizsuval?

(Megláttam a lényeget :D)

Ha minden rendben van vele, akkor nem probléma ez a stílus.

2013. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem egyáltalán.

Nekem a te általad említett igazi nőies csajok jönnek be meg sok férfitársamnak is.

Kicsit azt érzem,hogy te lustább vagy és nem akarsz vagy tudsz úgy adni magadra.

Jól látom?

Kevesebb ronda nem guszta dolog van mint a sportcípő egy csajon de egy pasin is.ÁÁÁÁ abba meglátnám többet ne is kerüljön a szemem elé.

A sportcípő igénytelen darab egy nő nőies cipőt hord,meg miniszoknyát dekoltált felsővel.

Mint ahogy mi pasik menő ingeket jó minőségű farmert,igényes pólót.Így egy csajnak meg a nőies felsők.

2013. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
sportcipő alatt a sportos márkát értettem, konkrétan a saját Vans, és Converse cipőimre gondoltam...
2013. júl. 13. 10:49
 18/27 anonim ***** válasza:
Az más, de azért még tucat. Ugyan úgy, mint az általad említett másik stílus. 15 évesen ok, hogy ilyenekben jársz, még a nőcis csajok is sokszor ilyenekben járnak nyáron, ha kirándulnak, vagy fesztiváloznak. Azért gondolom ha olyan az alkalom, nőiesen is tudsz öltözni (nem kell magassarkú, jó egy szandál, vagy egy balerina).
2013. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

NEkem a converse se jön be.

Nálam csak a nőies cipők amik adják egy nőn.

Úgymint ahogy én se venném fel a sportcipőt hát ki is közösítenének a melóhelyemen is.

2013. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
szia :) ha nem a páwák jönbek be akkor mien fiúk? :) nekem speciel nagyon is be jönnek az olyan lányok mint te :P :3 am a rapper stílusu fiúkkal hogy állsz? :) mert írhatnál! :P
2013. júl. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!