Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, nektek tetszenek az...

Srácok, nektek tetszenek az ilyen stílusú lányok?

Figyelt kérdés

akik nem hordanak cicanadrágot, sem mély dekoltázsú felsőket felpolcolt mellekkel, az arcukat nem takarja 3kg smink. hanem jobban szeretik a laza sportcipőket, a normális nadrágokat, a lenge, laza pólókat-ujjatlanokat, és általában csak szempillaspirál van rajtuk, vagy az se, ja és semmi bizsu. mindezt igényesen, összeválogatott darabokkal teszik, szóval nem igénytelenek. mi a véleményetek ezekről a lányokról? zavarna titeket, h nem áll be a sorba,pl a felkontyolt hajjal, meg a push-up os melleivel?

15/L



2013. júl. 13. 01:14
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
bocsi xd le maradt 15 vagyok :) és Bo-n lakom :D
2013. júl. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
*Bp-n xD bocsi már késő volt
2013. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
mi a bajod a konttyal és a bizsuval?!
2013. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen lányok!;). -Egy fiú.
2013. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ÉS HA TETSZENEK, AKKOR MIÉRT MÉGIS A RI#ANCOKRA HAJTOTOK ?! :)
2013. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Vannak fiúk,akiknek ez jön be, de eddigi tapasztalataim szerint a fiúk jobban szeretik a dekoratívabb lányokat.Szögezzük le először is,hogy attól, hogy valaki dekoratív és szeret öltözködni,attól még nem egy p*csa.Csak azért mondom mert én is ilyen vagyok,sminkelni is szoktam,de nem 3 kg-t és a mellemet sem nyomom fel. Az ilyen lányok már nem abba a kategóriába tartoznak,amiről én beszélek és azok tényleg csak egy dugásra jók egy estére.Amúgy azért szeretik a fiúk az ilyen lányokat, mert a fiúk szeretik a lányos lányokat. Szeretik a szoknyákat, a magassarkúkat,a szépen ápolt hosszabb körmöket.Valószínűleg azért mert ezek hozzátartoznak a nőiességhez. Meg nekem volt barátom azt mondta még,amikor erre rákérdeztem, hogy olyan jó ezeket a kis részleteket szemügyre venni egy nőn :) Szerinte így egy lány olyan mint egy műalkotás.Részletgazdag és szépen elrendezett.

Tehát a fiúk többségében a "jó összhatású" lányokat szeretik, azért is,mert őket könnyebb észrevenni. Aki beleolvad a tömegbe azt nehezebb, ezt nem sértésnek szánom.

18/L

2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26-os, a dekoratívabb szintén egy más kategória:) sajnos én nem olyan vagyok, aki az apróbb részletekkel szeret elbíbelődni... de mindenesetre teljesen megértem amit írtál, és köszönöm!
2013. júl. 20. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!