Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért szeretitek jobban...

Fiúk! Miért szeretitek jobban a kék szemű lányokat?

Figyelt kérdés
Nekem barnás-zöldes. Szerintem inkább sötétzöld. De ha egy csajnak kék szeme van, olyan világoskék rikító, akkor "váááóó, de szép szeme van". De miért? :)
2013. júl. 14. 17:52
 1/7 anonim válasza:
Nekem a te szemed is épp úgy tetszene. Túl agyaltad a témát.
2013. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem világos kékes-zöld (inkább kékes) szemeim vannak és nagyon szeretik :)
2013. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmagyarázni, nálam ez az amitől azt mondom egy lányra, hogy szép és nem az, hogy mekkora melle vagy feneke van. Egyszerűen én ezt tartom szépnek és ennyi.
2013. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mert az szép az szép akinek a szeme KÉK akinek a szeme fekete xD

na jól mondtam? :D

2013. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a te szemed is tetszene.
2013. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont nem a kék a kedvenc, sőt, ritk a kékszemű lány, ai tetszene. A nagyon világoskék meg különösen nem jön be. Mondjuk nekem meg kékeszöld szemeim vannak, lehet emiatt. :D
2013. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én leszarom kb milyen a szemed :D de azért meg szoktam nézni csak úgy, egy idő után
2013. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!