Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugyan abba a táborba megyünk...

Ugyan abba a táborba megyünk azzal a feúval, aki tetszik nekem. Hogy tudnám neki jelezni, hogy mennyire tetszik? Több lent.

Figyelt kérdés
Szóval nagyon teteszik, és szeretném hogy észrevegye. Persze a szemezés lenne az első, meg hogy rámosolygok, de nagyon szégyenlős vagyok, tudnátok nekem segíteni légyszives? :) Köszi előrre is.
2013. júl. 14. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
beszélgess vele.
2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, eszembejutott nem egyszer, de nem tudom és nem is merem megszolítani. 16 vagyok amugy.
2013. júl. 14. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fog megharapni az a feú, hogy ha egy kicsit beszélgetsz vele :)
2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

megmarkolod a farkát.


Viccet félretéve: Minden programban amin részt vesz a közelébe kell settenkedned, "véletlenül" hozzáérned egy nagyon kicsit, esetleg szólni hozzá, de ne feltünőt. A lényeg, hogy legyél mindig a közelében, mindig lásson. Ha ez nem jön be, akkor vajmi kevés esélyed lenne még az első módszerrel is.

2013. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó jó tudom, de szeretném, ha ő szólitana meg először. Lehet hogy ódivatú vagyok, de ez nekem fontos. :) szóval csak jelek..
2013. júl. 14. 21:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindig ott vagyok, ahol ő. Csak hogy én legalább lássam. :) Még suliba az iskolagyűlés után is ottmaradtam asztalt meg széket pakolni. (én, aki egy téglát nem bír el ) :D hogy vele legyek..
2013. júl. 14. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező lány, akkor már csak azon a mulya fiún múlik a dolog. Folytasd amit elkezdtél és várj!
2013. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jooh de ahhj nem birok már!! :DD de azert koszi
2013. júl. 14. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdésként.. mi a fene az a feú?
2013. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek, elírtam. fiút akartam írni. remélem azért még érthető a szöveg. :)
2013. júl. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!