Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyen egy 15 éves lány...

Bino kérdése:

Mit tegyen egy 15 éves lány ilye helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

A velem egykorúakban túlteng a hormonszint és legyünk őszinték csak aazon jár az eszük, hogy minél több lányt fektessenek le. Az idősebbek pedig hallani se akarnak az ilyen korú lányokról.

Az a baj, hogy a 16-18 évesek vagy gyerekesek vagy csak d*gni akarnak. Az idősebbek meg (értelemszerűen itt is lehet gyerekes és szexmániás) nem akarnak hallani sem a 15 évesekről. Elárulná nekem, hogy miért van ez?


2013. júl. 16. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert kivétel vagyok.
2013. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen* Elírtam, sajnálom.
2013. júl. 16. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem csak a lányok megdöntéséről álmodom, 15/f
2013. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elárulom, de nyugodtan tegezhetsz. Ez teljesen természetes, ebben a korban az átlag fiúknak a dugáson jár az esze, ahogy írtad is, "túlteng bennük a hormonszint". Ezzel nem tudsz mit csinálni, majd kinövik. Az idősebbekhez képest még gyerek vagy, ne is akarj tőlük semmit, majd pár év múlva. Ugyanakkor azt gondolom, hogy mindenhol vannak kivételek, lehet, hogy a te környezetedben is van egy koraérett fiú, akinek már nem csak a szexen jár az esze. Járj nyitott szemmel, de ne akard görcsösen a szerelmet, rád talál az magától is, hidd el. ;)
2013. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ezen a véleményen vagyok.Sajnos a környékemen is a legtöbb fiú ilyen és nem nézik a lányok belső értékeit.Akár egy beképzelt libáról van szó,nekik csak a nagy mell és segg a lényeg,pedig több lányi s vár arra hogy egy olyan fiút foglyon ki aki amelett hogy vonzódik hozzád,megbecsül és szeret.(nem dob el egy libáért) ://
2013. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idősebbek nem akarnak hallani erről? Hol élsz? Azok igen csak szeretnék.
2013. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.
2013. júl. 16. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok, a barátom pedig 19 éves. Ha valaki férfi szemmel is megnézi akkor is elmondhatja, hogy jócskán nem egy csúnya gyerek, de még szűz és nem is akar szexet velem sem amíg nem leszek kicsit idősebb.

Neki többet ér egy puszi, ölelés, mint az hogy gyorsan lefektessen engem.

VANNAK KIVÉTELEK!

2013. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!