Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gátlásos, félénk,...

Nagyon gátlásos, félénk, csendes, visszahúzódó srác vagyok a legtöbb ember előtt, akkor miért van az, hogy vannak lányok, akiknek bejövök meg szoktak szemezni, nézni is például buszmegállóban?

Figyelt kérdés
Egy igazi nyomi kisugárzásom van, talán csak haverok mellett vagyok laza meg nyugodt igazán, mégis ovlt már olyan, hogy tök egyedül utaztam buszon, szokás szerint egy csendes, zárkózott embert mutatva, ami vagyok ilyenkor és mégis volt egy szép lány, aki folyton engem nézett olyan kívánós szemekkel, hogy már zavarban kezdtem érezni magam.

2013. júl. 17. 14:53
 1/3 anonim válasza:

1. lehetőség: tetszettél neki.

2. lehetőség: lehet csak szórakozik vagy nincs jobb dolga.

3. lehetőség: te értetted félre.

Szerintem az első, de ki ahogy gondolja.

2013. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak mert valaki félénk, attól még szabad megnézni, nem? :)

Főleg, ha tetszetős. Meg a tömegből kirívó viselkedés eléggé vonzza a tekintetet.

Lehet látta rajtad a lány, hogy félénk vagy, gondolta egyértelművé teszi, hogy mit szeretne, hátha odamész hozzá vagy valami. :)

2013. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ugyan ilyen vagyok csak lányba. :/ Kérdező, mennyi idős vagy? :)
2013. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!