Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, akikért odavannak a...

Férfiak, akikért odavannak a nők! Milyen érzés, hogy sokan akarnak benneteket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 17:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el, nem könnyebb :/ sok az a fajta lány........ 18 fiú
2013. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon jó, főleg a tudat, hogy bármely nőt megkaphatom az egyszerűen fenomenális.


na jó nem így van de olyan jó érzés volt leírni:D

2013. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Remek.
2013. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Jó.
2013. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

nőgyógyász vagyok.

nagyon sok nő szeret hozzám járni.

2013. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Engem irritál, hogy nem lehetek őszinte, mert ugye aki bejön a csajoknak külsőleg, azoktól elvárnak egy bizonyos "nyalizást is". De nem tudják elfogadni, ha unalmasnak találom őket, és inkább nem beszélgetek velük. Sokkal több konfliktusom van, mint amikor szarul öltözködtem (rám se néztek). Természetesen nem a csajok miatt edzek, és öltözködök jobban, ezért nem fogok ismét "dagi luzer lenni", de azért azt kell, hogy mondjam, nem olyan hűdejó... 22f
2013. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket le kéne lőni. 1 manus 1 nő.
2013. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

A konfrontálódás miatt nehezebb..nem mindegyik viseli jól a visszautasítást vagy ha nem egyezik a jövőkép ahogy eljő a reggel:-) Aztán a női bosszút ne tudd meg! Annál nincs rosszabb! A megfelelési kényszer is nagyobb, mert kezdetben - amíg le nem sz....d magasról - van egyfajta nyomás, hogy ne rombold le a rólad kialakított véleményt valamivel! Tudod istenítenek..ragaszkodnak..odavannak aztán a rib..okat leszámítva akiket csak du..ni jó az ember szeretné ha hosszútávon rajongana és nem tartana egy p#r#sztnak:-) Vannak árnyoldalak is...a szex meg egy idő után minden csajjal egyforma...

Na meg azt is utálom, hogy elkönyvelnek nőcsábásznak meg minden nőt csak meg...ok! Ja és néha szégyellni való is, mert egy szeretetreméltó rendes barátnő előtt az ember tagadja a múltat..nem szívesen mesélnék dolgokról..szexbulik és hasonló

2013. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
:) A végén kiderül, hogy tényleg én vagyok a főnyeremény.
2013. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Mára ugyanolyan unalmas ronggyá k*rni a bombázokat, mint neked az Interneten barangolni.


Pedig az elején, még jó 10 évvel ezelőtt, amikor bekötötték hozzátok az ADSL-t milyen izgalmas volt, mi? Új távlatokat nyitott meg, most meg nézz magadra, halál unalmasan és lassan folyó nyállal bámulod a monitort.


Beleun az ember, na.

2013. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!