Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok; ha egy fiú többet sír...

Lányok; ha egy fiú többet sír a kelleténél, az inkább szánalmas, vagy tetszetős?

Figyelt kérdés
Sajnos könnyebben elsírom magam mint a többiek 17 éves fiú létemre, ez szánalmas, vagy nem?

2013. júl. 18. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos így tizen évesen :)
2013. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szánalmas. Már bocs. Majd kinövöd. Én érzékeny vagyok és lány, ebbe az évbe 2x sírtam csak a tesóm pedig fiú és napi szinten vagy 3x sír. Szerintem ez szánalom, mert a fiúknak erősebbnek kell lenniük. Na de mind egy majd kinövitek.
2013. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utólsó, nem mindenki egyforma! Van aki érzékenyedd, nincs abban semmi!
2013. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még is ki mondta hogy nekik erősebbnek kell lenniük?

Csak annak akarnak látszani és inkább magukba fojtják vagy másképp vezetik le nem sírással tényleg ritka ha egy fiú sír, általában olyankor már nagyon nagy baj van..

Attól függ ha napi vagy heti szinten az már gáz ha csak néha és nem óriási tömegbe akkor nem.

2013. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Második, én is tudom, nem véletlenül kérdeztem meg itt is + szerintem szánalom de érdekelne hogy csak én látom így vagy más is, mert az osztályomat is megosztja :D
2013. júl. 18. 18:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem napi 3 vagy hetente, két-háromheti egy alkalomról van szó de ez is sok
2013. júl. 18. 18:17
 7/7 D'a ***** válasza:
attól függ mitől "sírsz" :)
2013. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!