Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kövér létemre van...

Szerintetek kövér létemre van esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem is az a "mackós" vagyok, hanem arányosan elhízott, és megszólítani sem merek emiatt senkit...

2013. júl. 18. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha arányosan híztál el, az nem gáz! Ha nem tetszik, tégy ellene Sok csaj viszont a 100+ fiúkat szereti! ;)


30F

2013. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen van :)


exem pl kövér... mégis belé szerettem.


bár tény, hogy nem első látásra :D


kb 1 éve ismertem már és elkezdtem többet beszélgetni vele, jobban megismerni őt...:)


és így nem zavart, hogy kövér :D


18/L

2014. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

tudom, hogy ritka, de azért vannak még lányok, akiket a belső jobban izgatja, mint a külső


engem pl nem zavarna ilyesmi, ha tudom, hogy a párom próbál tenni ellene (egészségesen étkezik, sportol, akár együtt sportolunk, sétálunk, vagy egyéb kardió:D)

az már más, ha nem érdekli, igénytelen, leszarja a saját egészségét- ilyen ember mellett nyilván nem érezném jól magam


a legnagyobb baj szerintem az, hogy nem mersz megszólalni. Igenis merj! ha jó a humorod, lehet veled értelmesen beszélgetni, akkor már többet érsz, mint egy kigyúrt, ám üres fejű fickó


21/L

2014. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!