Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy több srác...

Miért van az, hogy több srác is bókol nekem és úgy viselkedik, mintha tetszenék nekik, de konkrétan mégsem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Tehát nem hívnak el moziba stb... csak nagyon ritkán. Vagy én értem félre a viselkedésület és a mosolygás, érdeklődés nem jelent semmit? 18/L
2013. júl. 19. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy félnek?:DD kezdeményezz te:)
2013. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az szerintem a fiúk dolga, legalább ennyit merjenek megtenni.:) Nem tudom, hogy tőlem miért kellene félniük, nem vagyok ijesztő.:)
2013. júl. 19. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán csak flörtölnek veled?
2013. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Korodbeli fiúk igen ötlettelenek tudnak lenni, ha kezdeményezésről van szó. Nem olvassák jól a testbeszédet sem. Ahhoz több tapasztalat kell szerintem, ami egy 18-20 évesnek nem biztos h megvan.
2013. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem korombeliek és tapasztaltabbak is. Oké, hogy flörtölnek, de ha nem akarnak semmit, akkor egy-kettő miért csinálja olyan intenzíven, ezt nem értem...
2013. júl. 19. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszel nekik csak túl kedvesek( mindenki ezt mondja rám).

Vagy lehet lehet félénkek.

Vagy lehet olyan szép vagy hogy nem tudnak\mernek szóhoz jutni, elhívni valahova.

2013. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6osnak igaza van. Lehet kevés jelet adsz,az is lehet hogy ők a túl kedvesek, hiszen minden hölgynek bókolni kell.
2013. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!