Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg ismerkedtem egy lányal a...

Meg ismerkedtem egy lányal a neten aki a szomszédom, de ezt ő nem tudja. Csak akkor beszél velem szépen ha szűksége van valamire, én hűlye meg mindent meg teszek érte. Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy "hűlye" vagy.
2013. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom. De mi lenne ha most én kérnék tőle valamit?
2013. júl. 20. 13:38
 3/3 anonim válasza:

Nagyon jó ötleted van, próbát kell vele tenned!

Ha azt végrehajtja különösebb morgás nélkül, akkor rendben van a csaj. Már eltelt több, mint egy év, biztosan megoldódott a helyzet, másnál viszont ezután kezdődik ugyanez. Mi lehet a próba?

Én nem vagyok elég találékony, de valami eszembe jutott, és akkor talán másnak is eszébe jut valami még jobb.

Keress egy segítségre szoruló öreget (akár a családsegítőnél, ha máshogy nem megy), és szólj neki, hogy megpróbálsz valakit küldeni egy konkrét munkához.

Aztán küld oda a lányt, mint egy kedves ismerősödhöz.

2015. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!